Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Gratuluje byłemu radnemu
A ty głupi czy jaki konkurs był wewnętrzny, czytać nie umiesz? Co piwko fajeczka, plusy i problem ze zrozumieniem. Typowy wyborca PISu ! A panu Markowi gratulujemy.
To się zmieniło !! Pan Kucharczyk skutecznie niszczy zarówno MOSIR jak sport w Elblągu!!!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Gratuluje byłemu radnemu
A ty głupi czy jaki konkurs był wewnętrzny, czytać nie umiesz? Co piwko fajeczka, plusy i problem ze zrozumieniem. Typowy wyborca PISu ! A panu Markowi gratulujemy.
To się zmieniło !! Pan Kucharczyk skutecznie niszczy zarówno MOSIR jak sport w Elblągu!!!