Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ ziomo
  Środa, 16.06

  Ta żabka kiedyś mieszkała w parku Traugutta,była sprawna jako wodotrysk ,z przodu pyszczka,było to w ubiegłym wieku lata 60 /70 takie pamiętam.

 2. 2
  +5
  ~ NadszyszkownikKilkujadek
  Środa, 16.06

  Pogoda jest na tyle teraz przewidywalna, ze projekt można było zrobić rok wcześniej. Fontanna była nieczynna i to był czas na projekt modernizację itd. W rezultacie teraz wszystko by było zrobione, ale jak zwykle wszystko na odwrót.

 3. 3
  +5
  ~ ELblążanin
  Środa, 16.06

  No i pięknie, że się wzięli za modernizację centrum. Fontanna podświetlona i rozbudowa parku Planty na plus. Gonić tylko tych śmierdzących bezdomniaków, co chleją dynks, niszczą miasto i maja gdzieś estetykę miasta i innych ludzi.

 4. 4
  +7
  ~ turysta
  Środa, 16.06

  ostatnio przechodziłem sobie przez ulicę 1 maja i szok jak ta ulica opustoszała jakaś taka nijaka, co drugi lokal do wynajęcia, szok

 5. 5
  +3
  ~ lili lili
  Środa, 16.06

  Jakieś cuda są w Elblągu .Kiedys fontanna biła wysoko wodą równo z budynkami.Gdy nastało to województwo woda leci lub nie ma wcale. Czy nastąpił cud i pompa z fontanny pojechała daleko po za Elblag.

 6. 6
  0
  ~ pytamy
  Środa, 16.06

  czy pojawia sie w Elblągu ławeczki z figurą np sławnymi osobami.Elblag ma takich. atrakcja murowana.Mniejsze miesciny maja takie ławeczki.w Elblągu jest odlewnia metalu jaki problem to rozpocząć.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.