Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ bono62
  Sobota, 01.05

  Kaczan z Teofilem-kopiuj i wklej

 2. 2
  --2
  ~ Spawacz
  Sobota, 01.05

  Jeszcze ci wszyscy anty,przeciwnicy i ludzie ktorzy mowili ze to nie wypali to nie ma sensu itp beda przyjezdzali,robili zdjecia klepali sie po plecach i spijali smietane z takiej inwestycji a slowa "gdyby przekop byl potrzebny przyrodzie to przyroda by sama przekop zrobila"zostaly zapamietane pani E.K . Brawo budowac i nie patrzec na malkontentow i Judaszy narodu polskiego to jest nasz kraj i nikt nie powinien nam mowic czy mamy robic czy nie. Bo po co CPK skoro w lV Rzeszy sie buduje podobny. A co nas obchodzi Rzesza . Oni nam "jesc"nie dadz. Oni nigdy nie dbali o Polske .

 3. 3
  --2
  ~ MIESZKANIEC
  Sobota, 01.05

  To jest władza to jest rząd ,co mówi to robi , Brawo chłopaki z porządnej paki , którzy potrafią zarządzać i w szybkim tempie roboty wykonywać , a to dzięki PO że u marla , bo była chora na pod fora .

 4. 4
  --1
  ~ hary
  Sobota, 01.05

  Kolejny pomnik ludzkiej głupoty stawiany dla próżności chorego psychicznie starca . Wywalenie miliardów w wode tylko dla wmurowania tablicy upamietniającej kiepskiej jakości politycznej prezydenta który nigdy nic dla kraju nie zrobił , a zapisał sie najtwalej powiedzeniem spieprzaj dziadu. Pomnik dla zabicia odgłosów sumienia za katastrofę . Inwestycja która nigdy sie nie zwróci, z której żaden normalny przewoźnik morski nie skorzysta , a jachty czy łodzie motorowe przypłynął tyko raz i nikt ich więcej nie zobaczy. Inwestycja z której jedynie Putin ma ubaw bo zuboży Polsę o miliardy . Przez stulecia nie wyjdzie na plus finansowy.

 5. 5
  --1
  ~ luj
  Sobota, 01.05

  a mnie to lotto..

 6. 6
  --1
  ~ ciemno jak u ... w garści
  Sobota, 01.05

  Autora tytułu artykułu proszę o poprawność polityczną i nie używanie słowa "asfalty". Ponadto jest to lekkie oszustwo, bo przejrzałem fotki i nie widzę "asfaltów" , chyba że całą postacią stoją na czarnej, o pardon, podobnej do nocy w lesie masie bitumicznej.

 7. 7
  0
  ~ Polak
  Niedziela, 02.05

  Wstrętni PO-wcy albo prędzej po-wcy szanujmy Polskie Wielkie Litery. Całe życie pod butem albo szkopa alba ruska. Zero wartości.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.