Środa, 5.05.2021, Imieniny: Irena, Waldemar, Iryda
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (71)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ 8 oktaw
  3 dni temu, Niedziela, 02.05

  Informacja o sesji "RM" spadła po kilku godzinach a ta kobieta wisi i pnie się w górę od tygodnia. Białe bmw X6 na elbląskich numerach od Stegny do ND jechało 50/h gdy z przeciwka jechał sznur aut. Gdy pojawiała się możliwość wyprzedzenia bawarczyka, to kierowca przyspieszał . I tak aż do "7". Przyspieszyło do dużo ponad 120 i zwolniło do 110. Wyprzedzane przyspieszało a po manewrze zwalniało. Prowadziła samotna blondyna w ciemnych okularach. Już w Stegnie współpasażerowie orzekli - kierowca naćpany. Przy zjeździe do Elbląga wykonała "wyprzedzanie" i minęła zjazd.

 2. 2
  --2
  ~ Do 8 oktaw
  3 dni temu, Niedziela, 02.05

  Ale Ty masz coś z banią jednak heheh. Co do Paulli, dobra szytuka i tyle.

 3. 3
  +5
  ~ Iręka
  3 dni temu, Niedziela, 02.05

  Nieznośny miaukot !!! I te dżdżownice w miejscu ust !!!

 4. 4
  +3
  ~ mieszkaniec
  Przedwczoraj 09:07

  Dżdżownice faktycznie okazałe, lata hodowli.

 5. 5
  +5
  ~ zenada
  Przedwczoraj 21:58

  Jakie miasto, takie gwiazdy.

 6. 6
  +3
  ~ 6889k
  Wczoraj 08:03

  Nieznośna maniera śpiewania, nie da się słuchać...

 7. 7
  +2
  ~ "śpiewać każdy może, ..."
  Wczoraj 10:34

  Czy ta wybitna artystka przewidywała te wiadra pomyj gdy zdecydowała się na "redakcyjną" reklamę koleżeńską? Jeżeli tak, to by to potwierdzało poziom "artystki", a jeżeli nie, to powinna poprosić koleżankę w "redakcji" o zdjęcie tego "artykułu" ze szpalty. Zakładam pierwszą wersję która potwierdza wybitność artystki nieznanej.

 8. 8
  0
  ~ Sąsiad Paulli
  Wczoraj 11:26

  Ta Wybitna Artystka siedzi i się z Was śmieje. Jesteście zaściankowym, zawistnym, zazdrosnym, patologicznym elblążkowym buractwem. Znam ich osobiście i wiem jacy są. Cudowni ludzie z ogromną empatią, z celami na przyszłość. Przypuszczam, że przy kolejnym artukule będzie dwa razy więcej komentarzy ale to tylko będzie świadczyć o tym, że nie będziecie mogli zdzierżyć jej sukcesu. Paulla jesteśmy z Ciebie dumni, wracaj, śpiewaj i ciesz się z życia. A piosenkę zaśpiewałaś po prostu tak, że czapki z głów.

 9. 9
  +2
  ~ po co ci to, po co
  Wczoraj 12:15

  ~Sąsiad... - zawarłeś wszystko, ale to starcza tylko na trzecią prawdę. Paulla wisi na szpalcie od 27 kwietnia. Żaden artykulik tak nie zaśmieca info. Przypadek? O artyście świadczą jego dokonania i popularność a nie klakierzy rodzinni. Artyzm broni się sam i nie wymaga wciskania go w mózgi ludu. Wykonaniu Krawczyka Paulla nie sięga do ... . Szkoda , że pojawia się w tym portalu tylko po to by się na niej wyżywano . Skoro jest tak popularna w kraju, Warszawie !!!, telewizjach, festiwalach, to po co jej info elbląskie? Bo tolkmicko nie ma swojego portalu? Na siłę promuje zawołanie "lustereczko, powiedz przecie, że śpiewam najlepiej w Elblągu". Czy tak?

 10. 10
  --2
  ~ Sąsiad Paulli
  Wczoraj 13:18

  Jeżeli się tu przeprowadziła, mieszka od dwóch lat, promuje to miasto jako swój dom, to chyba miło z jej strony? Jeżeli udziela wywiadów dla ogólnopolskich mediów jak TVP, Polsat, TVN to uważam, że bardzo dobrze jak udzieli również wywiadu dla info. Przychodzi na myśl... Cudze chwalicie, swego nie znacie. Co do interpretacji piosenki. Jednemu się podoba, drugiemu nie. Każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii. O gustcach się nie dyskutuje. Natomiast ludzie, którzy piszą tu komentarze mają totalny ścisk tyłka z zazdrości.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.66891694068909