Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ lucyna
  Wtorek, 27.04

  no i pieknie jest i przyjemnie jest w naszej Bażantarni . Teraz czekamy na koncerty . Warto pomysleć także o zaproszeniu Stanisławy Celińskiej i Daniela Olbrychskiego , by sobie przypomnieli ,jak 52 lata temu biegali w filmie Andrzeja Wajdy po Bażantarni i wokół muszli .

 2. 2
  --5
  ~ ciekawy
  Wtorek, 27.04

  ciagle remontują ja juz przeżyłem tych remontów mnóstwo,zróbcie raz i dobrze!!!!!co ciągle kolesie wróbla maja zarabiać na ***ołach

 3. 3
  --8
  ~ w....y elblązanin
  Wtorek, 27.04

  Do Lucyny !!! my nie chcemy PO*****ych PO***ów w Elblągu PO*****o cię.J***C PO

 4. 4
  --9
  ~ elblązanin
  Wtorek, 27.04

  Do P******j Lucyny z PO my takich kacapskich ciulów w ElblągU nie CHCEMY!! JAK TO MÓWI WSZA GURU LEMPART WY ***ALAĆ!!!

 5. 5
  --10
  ~ ciekawski
  Wtorek, 27.04

  To wygląda (tylko odwrotnie) jak whyno a złotym nocniku - teren wokół wskazuje na poczucie estetyki prezydenta. A jak jest w środku? Teraz trzeba czekać na cięcie wstęgi - Czyżyk, Wróblewski, Nowak ( Missan w odstawce) i Sajko uwieczniający ich jako sponsorów z własnej kiesy. Gustlik też pewnie przybędzie po odkażalnik przy cięciu. A to obramowanie drzwi to gotyckie jest czy znad Dniestru?

 6. 6
  0
  ~ oxx
  Wtorek, 27.04

  Wygląda jak ...wychodek .... A można było dobrać kolorystykę współgrającą z odcieniami lasu - szarości+ ghaki (zgniła zieleń). Nie sztuką jest rzucać się z kilometra w oczy, a umiejętnie i z klasą wpasować się w naturalną przestrzeń

 7. 7
  +1
  ~ JamCi
  Wtorek, 27.04

  Fajnie, tylko dlaczego nie nawiązano do okolicznych kamieni i schody są betonowe? Kasa, kasa - wiem. Należało wpisać taki wymóg w dokumentację przetargową.

 8. 8
  +3
  ~ Tadd
  Wtorek, 27.04

  Wygląd OK. Zrobione porządnie. Podziwiam natomiast wyznawców nowego porządku. Co nie zrobi obecna władza miasta jest źle. I jeszcze jedno. Jeżeli nie zastosowano farby antyspray, to przy braku monitoringu długo tak ładnie nie będzie. Niestety.

 9. 9
  0
  ~ extreme
  Wtorek, 27.04

  w....y elblązanin / ~ elblązanin - was mądrych czasami dobrze posłuchać . widze was w nowej radzie miejskiej za 2 lata . naszemu miastu potrzeba mlodych , nowoczesnie myslących i aktywnych .

 10. 10
  +3
  ~ Real
  Wtorek, 27.04

  Wcześniej czy później będzie wyglądać, jak Gęsia Góra. Jiz widzę ten nagłówek artykułu i społeczne oburzenie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.