Wtorek, 27.07.2021, Imieniny: Julia, Natalia, Aureliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ paradoksy
  Czwartek, 22.04

  kiedy radny kłamca Tomczyński spełni obietnice i obniży słusznie diety nieporadnym radnym. !! i temu pożal się Wróblewskiemu i zastępcom również. !

 2. 2
  +5
  ~ kjm
  Czwartek, 22.04

  Pan Nowak jest trochę za i więcej na nie w poprawianiu warunków w zajęciach sportowych przez uczniów SP nr 23. A czy skierowane słowa do radnych ..."Musicie to rozpatrzyć we własnym sumieniu i zagłosować tak, aby nie zniechęcać mieszkańców do takich inicjatyw" ... , zabrzmiały jak zwrócenie się do ... podwładnych? No i radni temat - Uchwałę - boiska przy SP nr 23 - odrzucili.

 3. 3
  +5
  ~ kwiatek pod nosem UM
  Czwartek, 22.04

  Jeżeli widok "boiska" i urządzeń "dla dzieci" nie przemawia do Nowaka i Wróblewskiego, to chyba tylko został odkażalnik w dużej ilości i jazda harleyem po tym "boisku". Mickiewicz takiej postawie nadał tytuł swego dzieła w trzech częściach. Jeżeli je macie, to może wasze dzieci i wnuki powiedzą co o was sądzą. Obrzydliwe !

 4. 4
  +2
  ~ stówa na semestr
  Czwartek, 22.04

  ~Madka - czy ty uważasz 100 zł na semestr za stypendium? Bezdomny za taką kasę nie da darczyńcy w papę. Dziecko dostało stówę za to że chce być inteligentne , mądre. Popatrz na to "boisko" - folwark okolicznych właścicieli szrotów i zarządu miasta , bo to czerepak pozwolił na uczynienie z boiska takiego bagna .

 5. 5
  +1
  ~ Nmb
  Czwartek, 22.04

  Naszym władzom nie zależy na szkole nr 23 gdyby to była 19 to szybko by się znalazły środki. Niestety

 6. 6
  +3
  ~ Wiadomo
  Czwartek, 22.04

  Beton pozostanie betonem.

 7. 7
  --1
  ~ do ~ stówa na semestr
  Czwartek, 22.04

  A czy ty uważasz ze te dzieci uczą się dla 100 zł, pewnie ty tak w swoim życiu robiłeś, a teraz ławeczka, piwko, poduszka. Te dzieci uczą się dla siebie i swojej przyszłości, te inteligentne dzieci nie będą w tym mieście pracować na takich jak ty oglądaczy Rancza, tylko wyjadą z tego miasta i będą płacić składki, ale nie na ciebie! Kolejny beneficjent plusów.

 8. 8
  0
  ~ policyjant
  Czwartek, 22.04

  w sumie to po co to boisko?dzieci i młodzież i tak siedzą przy komputerach. to jest dla nich aktywność fizyczna.SP 18 ma piękne boisko.na palcach jednej ręki można policzyć dni kiedy ktoś tam grał.

 9. 9
  +1
  ~ stówa...
  Czwartek, 22.04

  ~do "do" spod 5 - jesteś idiota. Zawsze młodzi ludzie zdobywali wiedzę i doświadczenie aby dorównać epoce i wyzwaniom - marzeniom - przyszłości. Nawet czerepak. Ale jaki jest sens poniżania dziecka 100 zł gdy rodzic dziennie na zakupy spożywcze dla 3 osobowej rodziny wydaje 150 - 200 zł? Tego nie rozumie dziecko i jest dumne, że "prezydent" go dostrzegł, i to pozostaje jako wartość w mentalności dziecka. Dyskutujemy jako dorośli i widzący rzeczywistość szerzej - młodzież też już widzi, że na bzdury idą setki tysięcy lub miliony ("akademia" Czyżyka), a zdolnemu człowiekowi daje się 100zł na zachętę = 10 czekolad na semestr. Nie czujesz obrzydliwości w tej hipokryzji? Nie, bo czerepak nie czuje tylko przywłaszcza. O "boisku" powiedział Nowak - "w sumieniu macie mieć szrotowców a nie dzieci".

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.