Wtorek, 15.06.2021, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ ekonom
  Poniedziałek, 12.04

  Rozumiem, czyli danych żadnych konkretnych przynajmniej na razie nie posiadacie, a cały problem zasadza się na innym umiejscowieniu przeprawy, tak? Czy to inne miejsce na most jest już jakoś skomunikowane, czy należałoby tam wybudować jeszcze drogę? PS. Latyfundia to są właśnie gospodarstwa również rodzinne, zwłaszcza trzycyfrowe, przypominam ;)

 2. 2
  +1
  ~ mieszkaniec 1
  Poniedziałek, 12.04

  most powinien na wyspe powinien poprawic infrastrukture w tej wersji niepoprawi nic inwestycja nietrafiona

 3. 3
  --2
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 12.04

  Tak trzeba by tam wybudować drogę ale ta która jest obecnie też musi być budowana od zera a dochodzi jeszcze demontaż obecnej nawierzchni z płyt (ciekawe jak będziemy wtedy dojeżdżać do swoich posesji). To są dane szacunkowe, konkretne powinien posiadac inwestor. Pani wicedyrektor jednak na spotkaniu nie miała żadnych szacunków na ten temat.

 4. 4
  +1
  ~ Relusta
  Poniedziałek, 12.04

  Te argumenty o tych tirach 50T, czy porównanie do lotniska, kompletnie z sufitu.

 5. 5
  +1
  ~ Do moesxkaniec
  Poniedziałek, 12.04

  Czy ja dobrze rozumiem...to chodzi o to, że jak będzie porządny most na 40T, to wy sami soboe mieszkańcy będziecie skracać drogę przez most i będziecie krótsza droga wozic buraki, czy tam inne płody rolne? To znaczy sami sobie będziecie jeździć z tymi burakami pod oknami, robiąc hałas? I stąd ten protest, że nie możecie się dogadać między sobą, bo rząd łaskawie chce zrobic wam za bardzo wypasiony most? Sorry sle to się w ogóle kupy nie trzyma.

 6. 6
  +1
  ~ Gosc
  Poniedziałek, 12.04

  Czyli 25 mieszkańców z 390, czyli lolo 6% ma decydować za resztę? Gdzie tu demokracja. Skoro rodzice sobie z mostem w Kępie rybackiej, to zlikwidować ponyonowy o nic nie budować. Będziecie mieć anielski spokój.

 7. 7
  +1
  ~ Do mieszkamiec
  Poniedziałek, 12.04

  Ja wszystko zrozumiałem. Te 25 osób boi się, że inni mieszkańcy kierując się logika będą jeździć z plonami przez nowy most krótsza trasa, oszczędzając czas i paliwo. To was boli.

 8. 8
  --1
  ~ Realista
  Poniedziałek, 12.04

  Jakie tiry dokąd, argument z tirami jest z sufitu.

 9. 9
  +3
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 12.04

  ,,Jak most planowano na wysokości oczyszczalni to był krzyk że gminy nie stać na budowę mostu w Nowakowie.."" Może raczysz nam bliżej to wyjaśnić. Kto krzyczał? Co to znaczy gminy nie stać skoro inwestorem jest Urząd Morski? Chętnie przeczytam Twoją interpretacje.

 10. 10
  +2
  ~ Realista
  Poniedziałek, 12.04

  Jakie tiry dokąd, argument z tirami jest z sufitu.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.