Środa, 28.07.2021, Imieniny: Julia, Natalia, Aureliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (47)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ mama
  Środa, 10.03

  Przecież cały czas mówi się o bezpieczeństwie, a teraz chcą narażać nasze dzieci !

 2. 2
  +5
  ~ no geniusz
  Środa, 10.03

  Geniusz od zarządzania kryzysowego

 3. 3
  +2
  ~ mama
  Środa, 10.03

  Przecież cały czas mówi się o bezpieczeństwie, a teraz chcą narażać nasze dzieci !

 4. 4
  +2
  ~ KIEDYŚ
  Środa, 10.03

  A jak były czarne maseczki wielokrotnego użytku to w Elblągu nie rozdawali.

 5. 5
  +2
  ~ mimi
  Środa, 10.03

  Jak oni to sprawdzą czy jeden nie obszedł kilku punktów i nie nabrał sobie maseczek. A jak mam troje nastolatków w domu to mam ich ciągać ze sobą czy dadzą mi na słowo? Dziwne to takie trochę niepoważne.

 6. 6
  +2
  ~ Referendum 2021
  Środa, 10.03

  Kolejna debilna decyzja. Maseczki wydają pracownicy administracyjni, którzy nie są zaszczepieni. Sowicka to sowiecka działaczka komsomołu.

 7. 7
  +1
  ~ Gazebo MaX
  Środa, 10.03

  "Nie żałujmy lemingom szczepionek..." i maseczek również... idźcie, bierzcie, noście, duście się...

 8. 8
  --2
  ~ mm263
  Środa, 10.03

  Dają maski-żle.Nie daliby-też żle.Wyznaczone 28 miejsc dystrybucji-też żle.Ciekawe,co naszych rodaków jest w stanie zadowolić?

 9. 9
  +4
  ~ podatnik
  Środa, 10.03

  Panie Prezydencie jest Pan w tym Urzędzie Miasta????? Jak może Pan pozwalać na wydawanie maseczek w przedszkolach!!!!! To jest ryzykanctwo, tępota, bałwaństwo, głupota, nieprzezorność, lekkomyślność, idiotyzm, niedorzeczność, bezsensowność, nonsensowność, debilizm, pochopność, nieumyślność, nieostrożność, nierozwaga, zidiocenie, brak wyobraźni, nieroztropność, kretyństwo, niepojętność, brawura, ograniczenie, nierozsądek Pana podwładnych i Pana!! to w szkołach gdzie nie ma dzieci, a pracownicy " kręcą się jak smród po gaciach" ,a co robią kucharki w szkołach jak nie ma dzieci????Pan wie? Bo my wiemy" bo mieszkamy przy szkołach. Warto zajrzeć do szkół, oj warto! A nie obarczać przedszkoli i żłobków wydawaniem maseczek. Pan swoją durna decyzją naraża dzieci ,rodziny,nauczycieli.NAS

 10. 10
  +3
  ~ mieszkaniec
  Środa, 10.03

  a co robi kryzysowy?, tam to dopiero sielanka! odleżyn dostaną na zdalnym. co robi biuro podawcze w urzędzie? (pracują zdalnie-Panie ciągle w oknie znudzone). a maseczki żłobki wydają!!!!!!.Proponuję żeby nakazać przedszkolom i żłobkom testy na covid-19 robić. Prezydencie twoi doradcy stracili rozum,czy szykują następną standaryzację ? może teraz zaczną od swoich stanowisk. Macie taką sielankę w tym urzędzie,zostaliście zwolnieni z jakiegokolwiek myślenia???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pobudka mieszkańcy będą pamiętać przy kolejnych igrzyskach.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.