Wtorek, 27.07.2021, Imieniny: Julia, Natalia, Aureliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (47)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ jabba
  Wtorek, 09.03

  To miasto wymyśliło miejsca dystrybucji maseczek??? Geniusze!!

 2. 2
  +7
  ~ żenada po elbląsku
  Wtorek, 09.03

  Hahahahahaha w kazdym miescie wrzucali do skrzynek a tu jak zwykle cyrk. Po maseczki warte kilka złotych lecieć do przedszkola.

 3. 3
  +11
  ~ dep. edu. też?
  Wtorek, 09.03

  Posłużę się cytatem z klasyka elbląskiego elektoratu - "dziwię się". Czemu się dziwię? Temu, że komentujący się dziwią sile zwojów mózgowych wróblewskiego i jego UM oraz RM kierowanej lejcami przez Antka. Województwo trwa w izolacji a mądrzutcy zachęcają tłumy chętnych (bo za darmo) do wchodzenia do przedszkoli itp. miejsc. Słowa używane przez żuli a uchodzące powszechnie za obelżywe użyta dla podkreślenia wagi głupoty pomysłodawców , były by dla nich pochwałą. Wydawało się, że "rewolucja" w komunikacji miejskiej czegoś nierobów niemyślących nauczyła, ale nie - oni brną poniżej intelektualnego dna. Oddajcie swoje dzieci i wnuki do przedszkoli odwiedzanych przez tłum zarażonych wyborców kww. Dziecko, jeżeli samo nie zachoruje, to przyniesie chorobę do domu. Nikogo myślącego?

 4. 4
  +5
  ~ Kumkwat
  Wtorek, 09.03

  Tylko 4 maseczki??? Przecież po 15min jak jest wilgotna trzeba ją zutylizować.

 5. 5
  +8
  ~ janosik
  Wtorek, 09.03

  Co za DEBIL z UM wymyślił punkt dystrybucji maseczek w przedszkolach i żłobkach? To Pani Sawicka taka błyskotliwa czy Wróblewski nakazał i reszta posłusznych urzędniczych osiołków posłusznie wykonuje debilne rozkazy? Co za gamonie. Masssakra

 6. 6
  +6
  ~ Niech rzad sam wykorzysta
  Wtorek, 09.03

  Juz widze te tlumy po odbipr 4 przeterminowanych maseczek

 7. 7
  +5
  ~ Zamkniete szkoly baseny hotele
  Wtorek, 09.03

  To jaki sens ma to ze przedszkola i zlobki pracują w covidzie? Rzadowe decyzje kupy sie nie trzymają. Zamknąć zlobki i przedszkola i po krzyku

 8. 8
  +1
  ~ Lekarz
  Wtorek, 09.03

  Przedszkolanki juz są zaszczepione

 9. 9
  +2
  ~ pat
  Wtorek, 09.03

  ~Jolka- racja, to przeciez bardziej zabójcze maseczki są niż te koperty od marszałka :) :) Droga redakcjo, rozumiem ze ktos Was w Karola zrobił ale skoro piszecie, ze każdy MOŻE je odebrać bo tak Wam powiedzieli to sprawdzcie przed publikacją czy na pewno. Nie pirwszy raz ktos Was w balona robi. ( chciałam odebrać i w złobku tylko peiluszki mieli :) )

 10. 10
  +4
  ~ Tak
  Wtorek, 09.03

  Mieli rozrzucic z samolotu ale przekazali jako dar

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.