Piątek, 21.01.2022, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ wstyd dla Elbląga
  Środa, 13.01

  Co na to Poseł Krasulski? Oj , przepraszam - on nawet w sejmie nie ma przemówień. Tylko podnosi łapę, tak jak Kaczyński.

 2. 2
  +8
  ~ widz
  Czwartek, 14.01

  zastanawiam się jak to się dzieje,że teraz większość jest przeciwko państwu policyjnemu,a pis ciągle wygrywa wybory.metoda kija i marchewki się sprawdza.marchewka smakuje bardziej a ból od kija niewielki

 3. 3
  +1
  ~ borys
  Czwartek, 14.01

  też uważam; po co nosić maseczki, po co szczepionki, po co zamykanie szkół, galerii, restouracji itp., itd. Prowadzić normalną egzystencję jak przed pandemią /o ile istnieje/.Przeżyją najsilniejsze jednostki /to nie znaczy, najmądrzejsze/. Społeczeństwo stanię się silniejsze /fizycznie/.Po prostu naturalna selekcja.

 4. 4
  --4
  ~ Jez tax
  Czwartek, 14.01

  Anglia Niemcy Szwecja jedzcie tam zobaczycie jakie to państwa policyjne nie zapłacisz mandatu to ci tak dopiero.... że z butów wyrywa A inwigilacja 100 razy gorsza niż w pl

 5. 5
  0
  ~ kazik
  Czwartek, 14.01

  czyżby poseł Wilk już wyzdrowiał , ostatnio widziałem to ćwierć tego co było ......

 6. 6
  --4
  ~ Jaś Fasola
  Czwartek, 14.01

  Co tak narzekacie? Przecież te rozwiązania są ponoć stosowane w prawie całej Europie. Niemcy Francja i inne państwa. Niech się wypowiedzą ci co tam mieszkają i pracują. Teraz jak nie przyjmiesz mandatu to sprawa trafia do sądu i prawie 80 % sądy uznają winę kierowcy, Kierowca dodatkowo musi zapłacić jeszcze koszty procesu. A tak jak ci się będzie wydawało, że masz nie słusznie nałożony mandat, to możesz zaskarżyć jego nałożenie do sądu. Ale komentujący widzą wszędzie represyjne działania Państwa, tylko czemu w Polsce jest tak dużo wypadków drogowych? O wiele więcej niż w innych państwach europejskich. Ja się tylko pytam.

 7. 7
  +4
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 14.01

  Zapłacenie mandatu jest przyznaniem się do WINY

 8. 8
  +3
  ~ ZAKANALAK
  Czwartek, 14.01

  tak chcą Polacy Wolacy.Ciemnota popiera PIS,

 9. 9
  0
  ~ Arc
  Czwartek, 14.01

  Krispin nie bronie putina bo to bydlak ale tutaj coś ci się POwaliło ;) :"zachowanie Policji na protestach itp. - krok po kroku zbliżają nas do standardów putinowskiej Rosji." - policja w rosji w porównaniu choćby z obecną francuską (co tydzień tam porządne pałowanie na ulicach), to jednak putin przy sarkozym to w tym pikuś. Najgorsze właśnie, że PiS tymi policyjnymi i represyjnymi zarządzeniami pcha nas coraz głębiej w ten eurokołchoz - o ironio, który to eurokołchoz tak obłudnie wiesza na nim psy.

 10. 10
  0
  ~ Kondek
  Czwartek, 14.01

  Porównuje metod praworządności do Białorusi i Rosji jest żenujące. Zachwytu w społeczeństwie zapewne nie należy oczekiwać. Jednak podobne rozwiązania obowiązują w Niemczech i Francji. Dziwne, że żaden z Parlamentarzystów opozycji nie pochylił się nad prawodawstwem w/w Państw.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.82166600227356