Wtorek, 27.02.2024, Imieniny: Bogumil, Aleksandra, Miroslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Arc
  Poniedziałek, 18.01

  Z tymi kleszczami to fakt. Niech w końcu wróblewski zrobi opryski itp. bo na wiosne znów nas kleszcze zaleja. Juz nawet tuz obok klatki były w zeszłym roku i mamy coraz wieksza pandemię ALE BORELIOZY ODKLESZCZOWEJ - a to choroba podstepna, trudna do zdiagnozowania i wyniszczajaca organizm na wiele lat! Ps. Zima zła - masz racje, u nas też zauwazyliśmy, ze temperatura ciepłej wody spadła, ale jakoś cena w czynszu za podgrzanie wody nie spadła! Przez to do kapieli itp. idzie wiecej ciepłej wody, a wiec wiecej płacimy! Sugerujesz, ze oni robia to zgodnie z jakas umowa? Przeciez to zwykły przekret i złodziejstwo, kto sie na to zgodził? a moze nikt sie nie zgadzał i obnizaja temp. wody całkowicie bezprawnie? Wróblewski wez sie za kleszcze i obnizanie temperatury wody!!!

 2. 2
  +8
  ~ kiki
  Poniedziałek, 18.01

  EPEC jako pośrednik ma pieniądze "uciułane" od mieszkańców tylko na swoje wydatki? To zakrawa na kpinę że "ratuszowy" mówi że EPEC coś tam zrobi jak otrzyma pieniądze ze źródeł zewnętrznych, czy tak ma działać spółka miejska?

 3. 3
  +7
  ~ sami swoi
  Poniedziałek, 18.01

  ~Ąrc - zadajesz retoryczne pytania. Wiadomo kto patronuje Epec i czyi znajomi i znajomi znajomych tam "pracują". co do kleszczy - mróz na nich nie wpłynie, bo na Łączności jest zawsze +12 na koncie.

 4. 4
  +4
  ~ Mieszkańcy
  Poniedziałek, 18.01

  Dlaczego radna nie zajmuje się problemem że największa dzielnica w Elblągu nie ma linii tramwajowej jadacej przez ul. odrodzenia. A wystarczy połączyć ul. Mazurska i l. Odrodzenie i mamy idealne połączenie .

 5. 5
  +5
  ~ Wertex
  Poniedziałek, 18.01

  Nie wiem o co chodzi radnej ale skoro twierdzi, że tylko te 2 węzły ciepłownicze zostały i likwidacja ich jest przede wszystkim istotna dla mieszkańców, to pytanie dlaczego jak były wcześniej likwidowane takie same węzły ciepłownicze, to mieszkańcy nie zanotowali kompletnie żadnego z tego tytułu zysku? Ani w czynszu nie płacili mniej ani cieplej nie mieli - kompletnie nic. Pytanie więc o co tu tak na prawdę chodzi? aha i szofer - podzielniki ciepła to jedna wielka ściema, jeśli wmówili Ci, że mając podzielnik ciepła będziesz płacił tylko tyle ile sam zużyjesz ciepła, to juz po pierwszym rachunku się przekonasz, że Cię okłamywali (jesli będziesz miał dostatecznie dużo samozaparcia aby rozkminić wszystkie pozycje z tego rachunku).

 6. 6
  +5
  ~ moja ocena
  Poniedziałek, 18.01

  Dlaczego radni dotychczas nie zarządali ujawnienia umowy EPEC /Energa. Wawryn chce ujawnić a EPEC nie. Ta umowa to porażka dla miasta ?

 7. 7
  +8
  ~ Do prezydemt
  Poniedziałek, 18.01

  Miało byc taniej o 20% tak podobno mówiono przed wyborami, niech mieszkańcy płacą podobno cateringi i obsługa z Gdańska , biuro prawne z Gdańska , prezes z Gdańska, jeden dyrektor z Gdańska, drugi dyrektor z Gdańska , księgowa podobno z Olsztyna Pracownicy administracji z Gdańska dziwne rzeczy w elblagu panuje bezrobocie Itp. i mamy jako mieszkańcy opłacać pensje gdańszczanom ????

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.72195982933044