Czwartek, 25.02.2021, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ mius
  Środa, 02.12

  Rządy na całym świecie marzą o takiej opozycji... a PiS - farciarz - nie musi marzyć, oni ją PO prostu mają!

 2. 2
  +14
  ~ Fa
  Środa, 02.12

  Zamiast wyłączyć światło proszę włączyć rozum - to ostatni dzwonek.

 3. 3
  +9
  ~ jbs
  Środa, 02.12

  Widocznie nie jestem Elbląg nie gaszę światła

 4. 4
  +17
  ~ SPRAWIEDLIWY
  Środa, 02.12

  Światło się gasi ,nie widać biedy i brudu oraz niewydolności Urzędu Miasta w Elblągu.Zgaszonym światłem zaoszczędzą, może na naprawę chodników a może starczy na WC dla Pań i Panów motorniczych na pętli Marymoncka.Są już przymrozki a w 21-wieku ludzie pracujący ,muszą z gołym tyłkiem za potrzebą po krzakach biegać.To dopiero jest myślenie o ludziach pracy w tym mieście !A bawić to się lubią w głupstwa zarezerwowane dla dzieci i młodzieży.

 5. 5
  +17
  ~ Do_pomorskiego
  Czwartek, 03.12

  Cóż za nagły przypływ energii i poczucia obowiązku wśród "zarządców" Elbląga! Jak nie oni! Czemu w takim razie władze nie przyłączyły się do "ogólnopolskiej akcji" Kolej+? Oto kolejny dowód, że zależy im bardziej na rozgrywkach międzypartyjnych niż mieście. Gdy trzeba napluć na rząd - to grają pierwsze skrzypce, gdy trzeba skorzystać z programów rządowych - to histeria, żeby nie było potem w życiorysie, że współpracowali z partią dla nich opozycyjną. Niby "sołtys" naszego miasta taki bezpartyjny, a tu proszę :) Przecież wadze miasta udzieliły nawet poparcia w wyborach prezydenckich Trzaskowskiemu, który jawnie wypowiadał się przeciw przekopowi - kluczowej dla nas inwestycji. I tylko niech mi potem nie pitolą z plakatów "Razem dla Elbląga", bo póki co są jedynie "Razem przeciw Elblągowi".

 6. 6
  +13
  ~ Do_pomorskiego
  Czwartek, 03.12

  I co to za jakieś głupie zabawy w wyłączanie publicznego światła, za które płacą i korzystają mieszkańcy? Pytali nas o zgodę? Chyba, że to powolne przyzwyczajanie nas do kolejnego, jakże typowego dla władz miasta, "minimalizmu" na zasadzie - "na nic nas nie stać" :) Swoją drogą to dziwne, bo od 1999 r. powtarzają nam, jak mantrę, że jesteśmy drugim miastem w najbardziej dotowanym województwie, więc mamy z tego same korzyści finansowe :) Nie to, co jakieś tam zapuszczone miasteczka w "biednym, niedotowanym pomorskim ograbiane przez ten pazerny Gdańsk" :)

 7. 7
  +9
  ~ ciekawe to
  Czwartek, 03.12

  a ja pytam gdzie w tych trudnych czasach jest zarządzanie kryzysowe z ratusza i emeryt Świniarski? za co ten pan i jego ludzie biorą kasę z ratusza? co robi w tych czasach cały ten departament czy wydział? Co robi Wróblewski i jego pełno niepotrzebnych zastepców? Za co nic nierobiący radni nieporadni biorą diety co miesiąc!

 8. 8
  +8
  ~ Jaś Fasola
  Czwartek, 03.12

  Czyli władze Elbląga są za ciemnotą. Czy ja dobrze myśle?

 9. 9
  +6
  ~ Wertex
  Czwartek, 03.12

  To tylko potwierdza, że elbląskie władze to zdRadziecka targowica.

 10. 10
  --3
  ~ qqqqqq
  Piątek, 04.12

  Brawo. Cieszę się,że okazaliśmy się porządnym miastem.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97807717323303