Piątek, 12.08.2022, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Anka
  Sobota, 14.11

  Tchórze pozamykały się w swoich gabinetach WSTYD. Szacun dla personelu z "Biedronki" za dużo mniejsze pieniądze mają odwagę obsługiwać klientów, nie mogąc nikogo spytać czy mają objawy covid i wybrać sobie klientów.

 2. 2
  +4
  ~ Sims
  Sobota, 14.11

  Ostatnio w Braniewie zawiozłem żonę na pogotowie bo się źle czuła i mdlala. Pani recepcjonistka powiedziała nam że nie może nas przyjąć ponieważ żona nie ma obiawów covida nas pogoniła, więc gdzie teraz mamy ku... A się leczyć?

 3. 3
  +4
  ~ Boje się
  Sobota, 14.11

  Moja mama zna osobę która przez teleporady zle została zdiagnozowana ... leczona na gardło, ucho... teraz rak w zaawansowanym stadium ...

 4. 4
  +5
  ~ jA
  Sobota, 14.11

  To ja zadam pytanie przewrotnie- ile czasu chcielibyście, żeby lekarz Wam poświęcił- 10 minut na osobę? To łatwy przelicznik- 8 godzin pracy (bez przerwy) x 6 osób to jest 48 osób...

 5. 5
  +2
  ~ Greg
  Sobota, 14.11

  Teraz to ludzie po wariowali.Kichną,kaszlną i biegną do lekarza bo może mają covid.LUDZIE opanujcie się.Koronawirusy powodują wszystkie powszechne przeziębienia a wy biegniecie z kaszlem do lekarza tym utrudniacie innym poważnie chorym dostęp do lekarza.Nie tak dawno każdy kto miał przeziębienia pił herbatę lipową z miodem,brał fervex,gripex czy co tam jest i leżal po ciepłym kocem.Teraz usilnie chcecie sobie udowodnić że tak nie covid.Moja żona pracuje w Elblągu w szpitalu zespolonym o tej całej udawanej pandemii ani ona ani ja nie zachorowaliśmy na nic.Od 18 lat nie mam nawet kataru a nie szczepię się ani na grypę ani na inne syfy.Orgaznim sam sobie radzi z przeziębieniem.Zażywajcie ruchu ,dobrze się odżywiajcie.

 6. 6
  +4
  ~ I. Z
  Sobota, 14.11

  Wczoraj (13.11.20) dzwoniłam do przychodni na Bażyńskiego od 8 co minute do godziny 10. Zwichnęłam rzepkę, chciałam tylko skierowanie do ortopedy! Kolejno dzwoniłam już w różnych godzinach i tak do godziny 15 z nadzieją, że ktoś odbierze. NIKT NIE ODEBRAŁ! TYLE GODZIN STARAŃ - FINALNIE POJECHAŁAM NA SOR O 18,tam się mną dopiero zaopiekowano!

 7. 7
  +3
  ~ ola
  Sobota, 14.11

  szkoda słów ... niech zus odda składki na ubezpieczenie zdrowotne ... a każdy pójdzie prywatnie i lekarz NAWET W PRZYCHODNI PRZYJMIE NA WIZYTĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. 8
  +1
  ~ Aaabbb
  Sobota, 14.11

  Mam jedną dobrą rade: jak przychodnie nie wykonuja swoich obowiązków to zmieniajcie przychodnię na taką, która działa prawidłowo. Moja mama tak zrobiła i jest zadowolona. Jak zabraknie im pacjentów i kasy z NFZ to może otrzezwieja.

 9. 9
  +6
  ~ Gość
  Sobota, 14.11

  Przychodnie np. Jaśminowa w Elblągu nie funkcjonuje. Wielka łaskę robią panie z rejestracji że odbiorą telefon. Lekarze nie boją się przyjmować prywatnie, wtedy nie ma wirusa i pacjeci nie ZARAŻAJĄ.DZIWNE ale prawdziwe. Na SORZE w szpitalu było dwóch pacjentów, ale musieliśmy odsiedzieć pięć godzin zanim udzielono mężowi (krwotok z dróg moczowych) pomocy. DRAMAT.

 10. 10
  +7
  ~ Jolanta
  Niedziela, 15.11

  Bardzo ciężko jest się dodzwonić do rejestracji. Rozumiem, że godziny 8-9 najwięcej dzwoni osób. Ale po południu? Po kilku dniach prób do dzwonienia się, zrobiłam eksperyment. Poszłam pod przychodnie i patrząc przez okno na Panie dzwoniłam. Siedziały we trzy i sobie rozmawiały ze sobą a telefon był ciągle zajęty. Dziwne. Czyżby odłożona słuchawka...?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0865128040314