Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (110)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Jaś Fasola
  Wtorek, 01.09

  A co z samolotem krążącym nad Elblągiem całymi godzinami?

 2. 2
  +1
  ~ Kołchożnik
  Wtorek, 01.09

  I bardzo dobrze. Mieszkania są dla ludzi, a nie dla psów. I te kupy po nich pod oknami. Miejsce dla psa jest na podwórku. i do tego na wsi.

 3. 3
  --2
  ~ Limo
  Wtorek, 01.09

  Kołchożnik i tym podobnym baranom już wszystko przeszkadza w tym Elblągu, a to pies a to samolot a to strzelnica a to tramwaj pod oknem i tak można bez końca. Weźcie wy się wyprowadźcie do lasu i tam będziecie mieli spokój. Banda Pisowskich szczekaczy. A mnie przeszkadzają te te cholerne dzwony bijące na kościołach ale jakoś nie robię z tego afery.

 4. 4
  +11
  ~ marko
  Wtorek, 01.09

  Są tu dwie ,,racje"" : miałem psa i też był taki problem ( szczekał) i pani sąsiadka do mnie z pretensją,..pytam ,a co ja mam zrobić,wsadzić do pieca ? Od tej pory spokój! Ale rozumiem ,że takie ciągłe ujadanie,szczekanie i podszczekiwanie może być wku...! Nie dziwmy się więc obu stronom.

 5. 5
  +7
  ~ hahahaha
  Wtorek, 01.09

  Słowo klucz- elbląski sąd :))))))))

 6. 6
  +6
  ~ Olek
  Wtorek, 01.09

  Współczuje Pani Ewie, ta sprawa ma chyba drugie dno. Facet wykorzystał psa do prywatnych rozgrywek, nagrywanie, stalking, mentalność Elbląga, chyba nawet złośliwość. To miasto ogólnie jest dziwne. Mamy znajomych w Rubnie, a oni mają sąsiada, jakiś budowlaniec. Ten typ od paru lat leje ścieki do tych naszych znajomych, i śmieje się w twarz, taka mentalność nowobogackiego z IQ cegły. Swego czasu doradziliśmy przekazanie sprawy do kancelarii prawniczej, zamontowali urządzenia, pobrali próbki, był rzeczoznawca, przy dużych opadach jest dodatkowa rejestracja, wizyta rzeczoznawcy plus próbki. Finał będzie taki, że w momencie zakończenia sprawy, będzie lament i płacz, bo to co wyszło z próbek jest przerażające.

 7. 7
  +2
  ~ Zdziwiony
  Wtorek, 01.09

  Ciekawe. jednemu sąsiadowi przeszkadza pies i sąd karze właścicielkę. a w Elblągu od kilku lat lata warczący samolot, który denerwuje wielu ludzi i nic?

 8. 8
  0
  ~ PonuryZiom
  Wtorek, 01.09

  Ręce opadają... nie bez powodu się mówi że człowiek człowiekowi wilkiem... Co to w ogóle za wyrok.. że pies szczekał? Odkąd pamiętam psy szczekają... Zrozumiałbym gdyby sytuacja miała miejsce w bloku ale w domku jednorodzinnym??? Zgnilizna moralności. Przykro mi pani Ewo że trafił się pani taki sąsiad. Niedługo sąd będzie karać właścicieli kotów że te drą ryja pod oknami w sezon godowy albo w ogóle najpierw będzie karał sąsiadów, a później uzasadniał, a co, w końcu dobra zmiana

 9. 9
  +3
  ~ Mouse
  Wtorek, 01.09

  @kołchożnik sam sobie idź na wieś do budy na sam koniec posesji. Stoj na krótkim łańcuchu w najgorsza ulewe, największy upał i mróz. A do jedzenia dostaniesz parę kromek starego chleba z wodą. Jak ci się poszczęści to jakiegoś gnata z obiadu albo resztę zupy. A jak lis kurke wykradnie to obejdziesz się na samej wodzie.

 10. 10
  +5
  ~ Bety
  Wtorek, 01.09

  Na nowowiejskiej miałam sąsiada, który szczekal przed moimi drzwiami, kopał drzwi- mam świadków, prokowal psa, pisał listy, A do tego buntowal sąsiadów, całe szczęście bezskutecznie.. Włodzimierz weź zjedz skinkersa.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.276104927063