Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (110)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --18
  ~ T
  Wtorek, 01.09

  Nagrywał by miec dowód w sądzie. Jak inaczej mogł udowodnić co dzieje się obok niego. Żyj i pozwól żyć innym czemu tu się dziwić, że sąsiedzi mieli dość hałasu. Pani może się przecież wyprowadzić razem z psem i nie będzie dramatu.

 2. 2
  +7
  ~ Mouse
  Wtorek, 01.09

  Pani Ewo! Może warto założyć zbiórkę na koszty jakie ponosi Pani i walczyć z tym sąsiadem. To nie jest normalne ze ktoś nagrywa to co dzieje się na prywatnej posesji i przede wszystkim nie jest to legalne. Tak jak w poprzednich komentarzach ktoś zasugerował proszę zgłosić stalking i nękanie. Z tego jak Pani opisuje Fado jest on pełnoprawnym członkiem Pani rodziny, oddanym przyjacielem, a Pani ma wielkie serce do zwierząt. W poprzednich artykulach była mowa o behawiorystach, którzy obserwowali zachowanie psa i nie było W nim nic niepokojącego. Rozumiem że decyzja nie jest łatwa oraz podjęta pochopnie, ale proszę walczyc bo jest o kogo! Trzymam kciuki żeby jednak Fado został z obecna rodzina! <3

 3. 3
  +5
  ~ ?!
  Wtorek, 01.09

  Za szczekanie psa mozna ukarac,a za buczenie pierdolotow z elblaskiego lotniska nie mozna?

 4. 4
  0
  ~ ?!
  Wtorek, 01.09

  Za szczekanie psa mozna ukarac,a za buczenie pierdolotow z elblaskiego lotniska nie mozna?

 5. 5
  +2
  ~ kazik
  Wtorek, 01.09

  słabego miała adwokata....

 6. 6
  +2
  ~ Nawiedzony
  Wtorek, 01.09

  Pies szczeka wtedy właściciela nie ma w domu. Słuszna decyzja sądu. Chcesz mieć psa to zapewnij mu całodobową opiekę.

 7. 7
  +7
  ~ Rafal
  Wtorek, 01.09

  To jest kur**a śmieszne i żenujące 8 lat nic nagle wprowadzil sie jakis pajac i pies mu przeszkadza to niech do lasu idzie mieszkac baran jeden

 8. 8
  +4
  ~ i tak oto
  Wtorek, 01.09

  I oto ukazał się w pełni elbląski "sąd". Zamiast ukarać faceta prowokującego psa, to ukarał opiekuna. Przecież psy szczekają , zdarza się że też w nocy. taka ich natura. Jakiś burmistrz wydał zarządzenie zakazujące psom szczekania w godzinach 22-6. Nasz "sąd" poszedł dalej - zakazał psu szczekania całą dobę, a szczególnie w dzień. jakie "chody" musi mieć ten gostek w "sądzie" skoro aż tak ten ostatni go reprezentuje? Ci którym przeszkadzają latające samoloty - walcie do elbląskiego "sądu". Panie chodzące w szpilkach w blokowisku też dostaną naganę od elbląskiego "sądu". Nie daj panie aby ktoś zawołał głośniej sąsiada lub puścił bąka. Taki "sąd" jest nam potrzebny, niezbędny, konieczny do życia, a sędzia długotrwale studiował i wie, że wilczur, to Niemiec i miał dziadka w wehrmachcie.

 9. 9
  +10
  ~ Obywatel
  Wtorek, 01.09

  Do pani Ewy niech pani nie oddaje pieska pieska to jak syn sam mam takiego i też szczeka i nie pozwolił bym aby ktoś wszedł mi na psychikę i wygrał dobry prawnik są darmowi w mieście i doradzi, jest takie coś jak nękanie też.

 10. 10
  +5
  ~ It
  Wtorek, 01.09

  Sasiad tez mial takiego psa,ktory darl jape jak tylko wychodzil.na podworko,o ojetnie czy cos sie dzialo,czy nie,bez powodu.Wszystkie psy z ulicy siedzialy cicho,tylko ten jeden sie darl caly dzien.A jak wlamali mu sie do garazu,to nawet nie zajeczal.Niektore psy maja zryty leb.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4669589996338