Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (110)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ BB
  Wtorek, 01.09

  Tak jak ktoś napisał należałoby przeanalizować obie strony. Nikt z komentujących nie wie jak to wyglądało. Sam bardzo lubie psy, ale gdyby za płotem od rana do wieczora szczekałby pies to myślę, że nikt by nie wytrzymał tego na dłuższą metę. Także oceniać jedną lub drugą stronę trzeba by sprawiedliwie. Być może sąsiad wariat a równie dobrze pies szczeka po kilka, kilkanaście godzin dziennie. Z artykułu to nie wynika.

 2. 2
  --3
  ~ sasiad
  Wtorek, 01.09

  to dziwne, że człowiek który leczy się psychiatrycznie może założyć taką sprawę i jest popierany przez prawo

 3. 3
  +2
  ~ karma wróci
  Wtorek, 01.09

  ~BB, sąsiad - z psem sąsiada szybciej się zaprzyjaźnisz niż z sąsiadem. Pies poznaje człowieka. Mam wokół siebie ponad 30 psów sąsiadów, sam nie mam. Wszystkie psy, od tych z kokardą na głowie po te "bull", są moimi kumplami i to po kilku spotkaniach w windzie czy na klatce. ten facet musiał prowokować psa skoro ten przez tyle lat jest jego wrogiem. Facet albo jest chory, albo w ten sposób obniża wartość posesji którą kupi jego znajomy lub rodzina. Pies chama wyczuwa przez beton. celowe działanie sąsiada. zabraknie psa to będą papiloty sąsiadki.

 4. 4
  +1
  ~ Alejajaja
  Wtorek, 01.09

  Dzwony kościelne nie przeszkadzają? Proszę spytać mieszkańców ul. Wiejskiej czy Podgórnej... Proboszcz parafii św. Wojciecha lubi na ostro:)) Siedem dni w tygodniu!

 5. 5
  --2
  ~ ć v
  Wtorek, 01.09

  Popieprzone państwo. Pies szczeka, a co ma miauczeć?

 6. 6
  +1
  ~ Pies
  Wtorek, 01.09

  Każde osiedle ma takiego *uj*, któremu wszystko przeszkadza. Czyli co? jak ktoś ma płaczliwe dziecko to też trzeba je natychmiast oddać?

 7. 7
  --4
  ~ Joanna
  Wtorek, 01.09

  Pozwać sąsiada za nękanie oraz narusza ie prywatności. Wystawić dom na sprzedaż i przeprowadzić się na wieś. Parę km za miasto. Ja bym tak zrobiła. Nie chcialłabym mieszkać obok takiego ciula.

 8. 8
  0
  ~ Jezy
  Wtorek, 01.09

  I bardzo dobrze psa trzeba wychować A nie cale dnie właściciela nie ma A pies wyje ile to można wytrzymać A tym obrońcom pieska i tej pani życzę żebyście mieli sąsiada z pieskiem i żeby całą noc wył i szczekal zobaczymy jacy będziecie madrzy

 9. 9
  --2
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 01.09

  Ja mam owczarka niemieckiego po tresurze ,Mój pies nie szczeka podchodzi i zdejmuje spodnie .Taki sąsiad arogancki do sądu by nie poszedł bez spodni ,kara .

 10. 10
  +4
  ~ Mietek
  Wtorek, 01.09

  Ujadanie od rana do wieczora na wszystkich szlak może trafić człowieka tak mam na działce.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98224711418152