Wtorek, 18.05.2021, Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ już nie dziwne
  Czwartek, 23.07

  Wspaniałe komentarze na jedno kopyto. Z pasją. Ogólniki i żadnego faktu. Skąd macie kasę na codzienne karmienie, mycie, ubieranie kilkudziesięciu bezdomnych? Gdzie to da się przygotować w M2? "Krystyna" pisze, że pan pracuje w GE - po tym co o sobie pisze? A nawet jeśli tak, to kiedy ma na "pasję" czas? Bo przecież pomaga ludziom z problemami , a problemy trzeba rozwiązywać natychmiast bo nie lubią czekać. Dużo też jest "boga" w artykule i komentarzach - czuć świadków bezinteresownych. To wielki cud, że spotykają człowieka i już jest uzdrowiony, a fachowcom i instytucjom nie udawało się to przez lata - Wiesiek 40 lat się leczy z flaszką w ręku i prochami. Wyleczcie Wieśka, to uwierzę.Był Kaszpirowski, Nowak, ... . I wszyscy "pro bono".

 2. 2
  --2
  ~ Piotr
  Czwartek, 23.07

  Super ludzie! Tak trzymać! Fajnie że komuś się chce bezinteresownie pomagać.

 3. 3
  0
  ~ Anna
  Czwartek, 23.07

  Cudni, wrażliwi, wspierający ludzie. Dobrze, ze JESTEŚCIE. Zło niewątpliwie istnieje, a mu mamy tu niezłe pole do popisu😉cóż Jezusa za miłość zamordowano🙏💎

 4. 4
  0
  ~ Krzyś
  Czwartek, 23.07

  Do autora,, już nie dziwne,, To jest normalne u człowieka, że jeśli nie poznał tych ludzi to ocenianie jest numerem jeden.. Ja podziwiam Piotra, skąd ma tyle siły. Pracuje do godziny 14ej,a później pracuje jako wolontariusz i wraca do domu późno. Wiec zachęcam cie, przyjdz jutro na plac dworcowy, i poznaj go osobiście. A nie piszesz takie bzdury. Tam poznasz ludzi, którzy wyszli z rynsztoku i dzisiaj są trzeźwi. Wiec i dla ciebie i dla Wiesława jest nadzieja.

 5. 5
  0
  ~ pomagam, nie trąbię
  Czwartek, 23.07

  ~Krzyś i inni wyznawcy świadków - odpowiedz na pytania "nie dziwne". Pokaż jednego uzależnionego uratowanego przez tą parę. Leczenie nie pomaga 80% pacjentów, a rozmowa pomaga w 100% każdemu kto spotkał tych świadków. Wiele tysięcy lat temu ludzie podzielili się na tych co nie "widzieli" i nie "doświadczali" i na tych co anonsowali się jako "wysłannicy", mesjasze. IQ i interesowna żyłka tych drugich pozwalała im żyć beztrosko i dostatnio kosztem tych pierwszych. 2000 lat temu pojawili się widzący i przekazujący ,którzy, mimo podziałów na mniejsze grupy w tym samym "planetarium", chwalą sobie sposób na życie, bo "nie widzących" wciąż przybywa. Gdyby mi przyzwoitość i wychowanie pozwoliło, to byłbym kaznodzieją z placu dworcowego. Nie pozwala. A o konkrety proszę, bo " nie widzę".

 6. 6
  +3
  ~ ciszej, ciszej, ciszej
  Czwartek, 23.07

  Pewna Maria, w swoich "felietonach", też zapewniała ile to poświęciła życia niosąc bezinteresownie pomoc elblążanom. Upływają kolejne miesiące i nikt z beneficjentów tej pomocy nie zgłosił się . Zapanowała moda na "bezinteresowność". Tania kiełbasa nie nadaje się do jedzenia. Dobro kosztuje. Nie koniecznie pieniądze, ale...

 7. 7
  +3
  ~ Pomagam
  Czwartek, 23.07

  Do komentarza,, pomagam nie trąbie,, Tutaj nie zobaczysz. Przyjdz na plac dworcowy, niedowiarku

 8. 8
  0
  ~ 12345
  Czwartek, 23.07

  Prosta sprawa,jeśli Bóg nie zmieni serca,to na nic człowieka starania,mowa,uczynki.Ale możesz zawołać do Boga,spróbuj,nie zawiedziesz się.Własnie życie Piotra jest świadectwem dotyku Chrystusa i za uwolnienie ze starego życia,dzieli się z innymi,służy innym,TAK,zwyczajnie bezinteresownie,z wdzięczności za nowe życie.

 9. 9
  +2
  ~ Iwona
  Czwartek, 23.07

  Jesteście 'WIELCY":) Życzę wytrwałości:) Pozdrawiam

 10. 10
  +1
  ~ Sophie_M
  Piątek, 24.07

  Nawet jesli bylaby to ich oficjalna praca, to co w tym zlego? Chcesz tak pracowac i zyc z datkow? Uwazasz, ze wyciaganie ludzi ze smietnikow jest intratnym zajeciem? Przylacz sie zatem, jesli uwazasz, ze zbijesz na tym kokosy. Ludzie dzis reklamuja dla pieniadze kosmetyki, narzedzia, rozne bzdury, nie wychodzac nawet z domu bo robia to przez komputer.. I maja prawo i nikt sie nie czepia. tych Dwoje zas robi duzo wiecej, to ciezka, niewdzieczna praca, Watts najwyzszej zaplaty.Nota bene- Pan Piotr pracuje zawodowo poza tym.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97093391418457