Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ ???
  Piątek, 10.01

  Czy można im wierzyć ?? Wystarczy tylko spojrzeć.

 2. 2
  0
  ~ do użytecznej Izy
  Piątek, 10.01

  Znowu, jak zawsze, tylko lecą od klakierów kozła i czerepaka tylko inwektywy. Obalaj oponentów argumentami, podaj fakty potwierdzające, że nie jest tak jak w komentarzach. A do tadzia w Toruniu idź sama/sam, bo mentalność twoja i jego pasuje do siebie - prawda, miłosierdzie, przyzwoitość. Mnie z wami nie po drodze. Twoje jęki od miesięcy potwierdzają, że czerepak , kozioł, ich zaplecze klakierskie, ma niezwykle niski IQ i kompletną pustkę w magazynku argumentów. Zobacz co akurat dzisiaj robiliście dla miasta w obecności chyba Kargula. Taka jest praca członków dla miasta. Mogą się też spotykać z Marsjanami i ty nadal będziesz wymagać klaki i szacunku dla nich. Never ! "Po czynach ich poznacie" a nie po członkostwie.

 3. 3
  +11
  ~ szkodniki to pis
  Piątek, 10.01

  A ja sie pytam was panowie DLACZEGO WSZYSTKO TAK ZDROŻAŁO !

 4. 4
  +5
  ~ pytacz
  Piątek, 10.01

  A Pan Banaś to nie z pisu?

 5. 5
  +44
  ~ Ali Al Ahmadi
  Piątek, 10.01

  Opaczewski nie wstyd ci tak skakać po partiach i doić tak korytko w najbardziej antypolskiej partii?

 6. 6
  +7
  ~ Machupichcę
  Sobota, 11.01

  Chłopaki ciepło ubrane. Niech sędziom oddadzą togi.

 7. 7
  +62
  ~ jan-49
  Sobota, 11.01

  tych trzech na zdjeciach potrafia tylko robic zadymy wiecej nic chcialbym sie dowiedziec jakie pomysly maja ci trzej pisowcy czy czekaja moze na dyrektywy z nowogrodzkiej bo jak mnie pamiec nie myli tez byli na szczycie wladzy w elblagu i g.........zrobili tylko walczyli o swoje stolki i koryto a teraz udaja zatroskanych obroncow i nic im sie nie podoba cwaniaczki

 8. 8
  +4
  ~ Kryspin
  Sobota, 11.01

  Pamiętamy, że niedawno jeden z kandydatów na prezydenta, a obecny poseł zapewniał, że wszystko załatwi z Energą, bo na tam dobre układy. Energa tymczasem przedstawiła niekorzystną dla mieszkańców propozycję umowy, robi jakieś dziwne ruchy ze sprzedażą, wypowiadaniem umowy. Może ten poseł, lub radni PiS powiedzą nam o co im w tej Enerdze chodzi. Może to gra jakaś, zmowa lub lobbing? Warto by się temu przyjrzeć.

 9. 9
  +1
  ~ lala
  Sobota, 11.01

  Tak jest, pytać i pytać, o ciepło, dlaczego jest tak ciepło i nie ma zimy !

 10. 10
  --1
  ~ miasto musi???
  Sobota, 11.01

  Zamknąć EPRC, sprzedać i pieniędzy w budżecie miasta więcej będzie. Ludzie w domach jednorodzinnych wydają własne pieniążki na piec rzędu 2500 - 5000 zł i co? Starcza wydatek na ok. 20 lat. Wspólny komin w wieżowcu dorobić i tyle. A jakież to my zimy mamy? Dzisiaj 11 stycznia a temperatura +5. Zwykłym klimatyzatorem można sobie pokój dogrzać bardzo skutecznie. A i latem klimatyzator się przyda. 2500 watt grzejnik na allegro na prąd kosztuje ok. 200 zł. Cztery takie kaloryferki w zupełności wystarczą - nastawione na maksa - 2,5 kWh - grzeją tak mocno że parzą, że dotykać nie można. Jak trafi się cudem minus 20 przez 10 dni - to najwyżej będzie ciut chłodniej. Do przeżycia - bez przesady. Nie czekać - prawnik -> przejście na własne zasilanie - niezależność 4 ever.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.