Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Kasia
  Piątek, 10.01

  Różnica pomiędzy II LO a ILO i III LO, a nawet TM jest szokująca. Brawo II LO. Monę, orędowniczkę I LO, chciałam zapewnić, że uczniowie II LO mają dużo przyjaciół. Atmosfera w II LO jest wspaniała. To bardzo nieładnie Mono tak hejtować konkurencję. To na pewno nie świadczy o właściwym wyedukowaniu i wychowaniu.

 2. 2
  +3
  ~ m.
  Piątek, 10.01

  Cóż. Mam córkę, która w tym roku stratowała do liceum. Mogła wybrać każde. Nie poszła do II LO. Sama jej to odrodziłam. Jestem nauczycielem w mam sporo uczniów II LO na korkach. Moi znajomi też mają uczniów z tej szkoły. Mam wrażenie, że korepetycje to u tych dzieci norma. Więc co robi szkoła? A dodatkowo jak się z nimi rozmawia to rzeczywiście nie mają zbyt towarzyskiego życia...

 3. 3
  +4
  ~ ket
  Piątek, 10.01

  @ ~ m. : Idąc tym tokiem myślenia to co robi IV i V LO jako szkoła ? Kwitnie w nich życie towarzyskie ??? Przy okazji : w elitarnym III LO w Gdyni mozna spotkać uczniów z Elbląga....

 4. 4
  +2
  ~ wciąga nas bieg szczurów
  Piątek, 10.01

  ~ket - a dlaczego można ich aż tam spotkać? I nie tylko tam. A nie poniżaj uczniów z innych szkół niż te "czołowe". O człowieku nie stanowi wykuta wiedza i rozwiązany "test" a, b, c, d. No i wskaż kilku wybitnych z "czołowych" z sukcesami w nauce, biznesie ponad tych przez ciebie obrzydzanych. Jeżeli zdobywanie wiedzy na poziomie "3" jest osiągnięciem na miarę możliwości, to taki człowiek zasługuje na szacunek.

 5. 5
  +3
  ~ Al Pacino
  Piątek, 10.01

  Życie towarzyskie uczniów zależy tylko i wyłącznie od podejścia do nauki. Jeżeli ktoś idzie z przymusu rodziców do wybranego liceum i jest to jedyna rzecz wokół której obraca się jego życie w tym wieku to nie wróży to dobrze. Tego właśnie brakuje w systemie edukacji w PL, promowanie tego żeby młodzież w tym wieku miała otwarte głowy i była świadoma, że po wyjściu ze szkoły średniej też jest życie. Myślę, że nauczyciele bardziej cenią uczniów z którymi można porozmawiać o czymś więcej niż tym ile siedzi nad książkami i jak mu z tym źle. Nie pozdrawiam ludzi którzy mają klapki na oczach i sądzą, że przeżycie tego okresu jak obozu pracy zrobi z ich dzieci wspaniałych ludzi. Człowiek myśli samemu, a ludzi młodych należy zwyczajnie nakierowywać na dobre tory zamiast wyznaczania ich.

 6. 6
  --2
  ~ Czytelniczka
  Niedziela, 12.01

  A ja dalej nie wiem do czego przydadzą mi się logarytmy albo twierdzenie Pitagorasa :o

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.