Niedziela, 21.07.2024, Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Andrew
  Piątek, 29.11

  Kieleccy radni nie zgodzili się na wyższe stawki za wywóz śmieci, pobyt dziecka w żłobku, podatku od nieruchomości oraz wzrost cen biletów komunikacji miejskiej i za parkowanie. Można? Można.

 2. 2
  +5
  ~ Ewcia
  Piątek, 29.11

  https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/w-kielcach-bez-podwyzek,136004.html

 3. 3
  +5
  ~ Sycylia jest piękna
  Piątek, 29.11

  Skoro tylko podwyżki kosztów utrzymania dworu kozła i czerepaka są wyrazem ich zainteresowania mieszkańcami, to po co jest RM, doradcy, cały UM? Wiem, myślenie niektórych boli ale dla większości będących przy korycie jest niewyobrażalną abstrakcją. Żadnej inwestycji, inwestora, źródła miejskiego dochodu poza dojeniem mieszkańców. I ciągle w mediach , na foto i konferencjach. A wstyd? Przyzwoitość? czerepak powie o podwyżkach "nic się nie stało, to po prostu nieszczęśliwy wypadek". Tak, nieszczęśliwym wypadkiem jest głosowanie elektoratu (nie wybór) na słupy - te zbędne przed zaprzysiężeniem oraz te nadal sprawujące różne funkcje ale nie zgodnie z umową , obowiązkami i ślubowaniem. XXI wiek, informatyzacja, cyfryzacja, a w Elblągu rękodzieło ułatwiające istnienie nietykalnych .

 4. 4
  --6
  ~ Costa
  Piątek, 29.11

  Ferdek, mówiłam idź do specjalisty, to nie helikobakteria, tylko mózgobakteria i czubogrypa. Ty mnie się nerwowo wykończysz, taki przepracowany, ileż to można skradać się i śledzić.

 5. 5
  +4
  ~ Teraz
  Piątek, 29.11

  W zajezdni wyladowuja z przyczepy samochodu mini tramwaj, jakiś krótki.

 6. 6
  +7
  ~ Patafian
  Piątek, 29.11

  To za przeproszeniem co robią nieroby na wysypisku ? Nie dość, że mamy segregować śmieci to jeszcze więcej za to płacić ?

 7. 7
  +6
  ~ Be
  Piątek, 29.11

  Kolchoz nie miasto ,prywatne ranczo. Radni i na stolku do o pewnego momentu podskakujecie a potem kop i precz .

 8. 8
  --3
  ~ ertey
  Piątek, 29.11

  pampi-Zawada przeczytałeś dokładnie artykuł. W nim wyjaśniono z czego wynikają podwyżki. Proponuję tobie przeprowadzić się do Szczecina lub Warszawy. Tam za wywóz śmieci dopiero zapłacisz.

 9. 9
  +2
  ~ mieszkaniec
  Piątek, 29.11

  W Elblągu śmieci są droższe jak towar który był w nie pakowany . Ja będę zbierał śmieci do worków ,a latem wywioze je do Niemiec.

 10. 10
  +3
  ~ mieszkaniec
  Piątek, 29.11

  Ja rezygnuję z waszych usług MIESZKAM W PAŃSTWIE DEMOKRATYCZNYM I BĘDĘ ROBIŁ JAK PRZYSTAŁO NA DEMOKRATA . Mam samochód jak uzbieram dużą ilość to sam wywiozę na wysypisku , oczywiście za pokwitowaniem odbioru . Uważam ,że mój pomysł jest bardzo dobry, ekologiczny i oszczędny pod względem finansowym . Z okazji zbliżającego się Nowego Roku życze wszystkim co uchwalili wysokie ceny za śmieci ,żeby zmienili pracę na sortowników śmieci POWODZENIA

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4756109714508