Sobota, 27.02.2021, Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ deja vu
  Czwartek, 07.11

  "Prezydent" się bawi i dojrzewa. Gdy sam się nie szanuje, to nie może oczekiwać szacunku od innych. Szkoda urzędu. Tyle można w mieście, nawet małymi krokami, polepszać i naprawiać, ale trzeba chcieć. Cała trójka ciągle, jak chorzy na pląsawicę, łazi w godzinach pracy mając w poważaniu i "tam" losy miasta i mieszkańców. Co zrobił "innowator" - wkrótce minie rok brania kasy? Czeka na powrót do szkoły? Powierzenie dyrektorce opiewało na 10 miesięcy - czy był już konkurs czy wraca robotyk? Zabawa trwa. Podobno nawet jest niezależna RM - dlaczego radni pis siedzą cicho widząc z bliska taką "pracę"?. Ciekawe. W czasach "marszałka" nawet kur byście nie wyprowadzali.

 2. 2
  +13
  ~ Jokasta
  Czwartek, 07.11

  skoro nie może być lepiej, to miało być śmieszniej, a wyszło żałośnie

 3. 3
  --7
  ~ Halinka
  Czwartek, 07.11

  Ferdek, ty nasz bajkopisarzu. Jak dobrze że plemniki zesłały ciebie, co odsłona to nowy wątek powieści. Ale żeby tak różne pseudo przybierać?

 4. 4
  +10
  ~ Hetman KoniecPolski
  Piątek, 08.11

  stopnie wojskowe przyznają sobie wg wysokości składek członkowskich, a ignoranci ich wspierają

 5. 5
  +9
  ~ Antycypisek
  Piątek, 08.11

  Jak by powiedział Edzio listonosz- ale jaja ale jaja....

 6. 6
  +3
  ~ wstyd jest obcy?
  Piątek, 08.11

  ~Halinka - świetnie , pod różnym kobiecym imieniem, prezentujesz poziom mocodawców z czerepakiem na czele. Poniżasz kobiety używając ich imion. Używaj argumentów , zapomnij o inwektywach nawet jeśli jesteś z 1947. Nie otwieraj buzi jeśli nie masz argumentów, bo "pachnie". To takie proste- argument nie śmierdzi tak jak inwektywa broniąca infantylnych nietykalnych. Boli cię to, że widać jak się rzeczywiście prezentujesz, a chcesz być nietykalny nie z powodu autorytetu a jedynie przez kolesiostwo . Żadną inwektywą nie zmienisz tego co sobą prezentujesz . Stań przed lustrem i wreszcie powiedz - "jestem nagi". Gdybyś miał efekty pracy, czerepaku, to miałbyś szacunek, a ty tylko jesteś. Dzięki kumplom, także w "redakcji".

 7. 7
  +7
  ~ Kikikiki
  Piątek, 08.11

  Ten z ZSTI Wyglada jak tandetna podroba przy tym że zdjęć. Hahahahaha w jaszczurka to znajdziemy moczy mordę

 8. 8
  +9
  ~ smiech na sali
  Piątek, 08.11

  Armia klonów.

 9. 9
  +9
  ~ ulas
  Piątek, 08.11

  powariowali z Kosecką na czele, ta radna nic nie zrobiła przez tyle lat dla miasta a teraz jeszcze bawią się za kase podatników, to nie Kołobrzeg

 10. 10
  +2
  ~ w....y elblązanin
  Piątek, 08.11

  jak Piłsudczycy mogą zadawać się z komuną????? ten gość tyle ma wspólnego z Piłsudskim co ja z Putinem !!musiał by mieć 120 lat

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.67760396003723