Czwartek, 29.09.2022, Imieniny: Michalina, Michal, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --19
  ~ Antonina
  Sobota, 15.06

  Jeśli Pan Prezydent wystartuje do Senatu ma mój głos.

 2. 2
  +5
  ~ jesteś zakochana z 1 piętra?
  Niedziela, 16.06

  ~Antonina - Poprzesz go dlatego, że uważasz go za godnego tej ewentualnej e(r)lekcji, czy dlatego aby się go pozbyć z miasta jako postaci "wybitnej" "dużo robiącej", czy dlatego że chcesz edka w głównym fotelu? Elektorat miejski i regionalny PSL spełni każde twoje życzenie. Aha, nie zapomnij o wpłacie na kww lub listę - zawsze możesz liczyć na wdzięczność zwrotną.

 3. 3
  +3
  ~ Wiosna
  Niedziela, 16.06

  O jakich konkursach wy mówicie, skoro od wiadomo od 2 miesięcy kto będzie dyrektorem w jakiej placówce. Nawet osoby ,które chciały startować na te stanowiska ,wycofały się bo dostały emile że szkoda ich zachodu. Co do Pani Kamili była ona wicedyrektorem w Zsti oraz Ssp3. Wspaniala kobieta. Młodzież i dzieci ja uwielbiają. Mam nadzieję że godnie zastąpi pana Sylwestra,który był również super nauczycielem i dyrektorem

 4. 4
  --18
  ~ Dobra zmiana
  Niedziela, 16.06

  Co do nowej Pani dyrektor IV LO. Ludzie przecież to jest konkurs osoby muszą się przygotować z wielu dziedzin, ustawę o oświacie muszą mieć opanowaną do perfekcji. Od dawna ta Pani piastuje stanowiska dyrektorskie, wcześniej była wicedyrektorem w ZSTI więc proszę się powstrzymać od komentarzy czy ktoś się nadaje czy nie, a o "załarwieniu" stanowiska niema mowy to nie te czasy. Jeżeli komuś bardzo zależy to może się bardziej zagłębić w temat i sam się zoriętuje, że to nie taka prosta sprawa. Ja uważam, że to jest akurat odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Brawo Pani Boros życzę powodzenia. Dobra zmiana.

 5. 5
  +11
  ~ Serio pytam
  Niedziela, 16.06

  czy da się być dyrektorem lub wice bez zaangażowania politycznego?

 6. 6
  +6
  ~ Zainteresowana
  Niedziela, 16.06

  A jakie wpłaty są oczekiwane ?

 7. 7
  +3
  ~ cuda w krzaku na Synaju
  Niedziela, 16.06

  ~Dobra zmiana - twój zachwyt z "konkursów" świadczy, że należysz do dworu wiadomego właściciela kww. W wielu przypadkach zrezygnowano z konkursów powierzając funkcje swoim ludziom. Z twojego zachwytu wynika, że pedofil jest przyjacielem dzieci. W Miss World też wygrywa najpiękniejsza. Jakoś nikt nie chce zaprzeczyć ani potwierdzić - czy i który kandydat w "konkursach" jest na liście wpłat na kww - to podstawowy "wymóg formalny". Jedna pani nawet dostała "wysoką ilość punktów". Taki znaczący bełkot konkursowy.

 8. 8
  +6
  ~ pytanie retoryczne
  Niedziela, 16.06

  ~serio pytam - teoretycznie szkoła jest apolityczna. Jeżeli obserwujesz Elbląg od kilku lat, to wiesz też , że teoretycznie na 3 piętrze znają etykę zawodową a nawet moralność. Teoretycznie w Polsce nie ma kleszczy. Ale umoczone w teoretyczne normy są obie strony - organizator "konkursu" i jego uczestnik. Kiedyś pewna kobieta urodziła dziecko będąc dziewicą. Teoretycznie. Ale tak jak za wróblewskiego nigdy nie było - nie nasz, to nie spełniasz "wymogów formalnych". Za komuny dyrektor szkoły był pierwszym członkiem , no i taką tradycję się pielęgnuje. Członek kww, członek wpłatomat, członek słup, członek pis, po, psl - to są najlepsze kwalifikacje rzeczywiste.

 9. 9
  --5
  ~ Zygfryd
  Niedziela, 16.06

  Czytajajac niektóre komentarze można odnieść wrażenie że ktoś sobie sam pisze, i sam sobie odpowiada.

 10. 10
  +5
  ~ znowu płot w kuli
  Niedziela, 16.06

  Otóż nie ma znaczenia kto pisze tylko czy trafia w sedno. A mentalność stepowa nie pozwala na 3 piętrze skierować się ku przyzwoitości tylko szukać tego kto zauważył "etykę" wybrańców i kolesiowskich powołanych. Nie było by o czym pisać gdyby obowiązywała etyka, moralność , przyzwoitość. Szukanie krytykującego lub trafiającego komentarzem w sedno do niczego, poza rozwojem mafijności, nie prowadzi. Ławo można obalić każdą nieprawdziwą tezę w komentarzu, tak jak łatwo łapie się kolesiostwo, brak etyki i przyzwoitości wybrańców na świecznikach. Piastowana funkcja nie czyni niewidzialnym i uprawnionym do bycia ponad ludem - to służba. Należy też pamiętać, że jeśli raz poczujesz przyzwoitość, to cię kumple spławią. Warto stanąć przed lustrem a nie udawać Rutkowskiego z Palermo. Albo nie czytaj.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1132879257202