Piątek, 20.09.2019, Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ juki
  Wtorek, 14.05

  Wstyd, że taki ktoś jak jurgiel chce reprezentować Elbląg.

 2. 2
  +1
  ~ zaxc
  Wtorek, 14.05

  czy poseł Krasulski został ukarany za jazdę po pijaku.???

 3. 3
  +1
  ~ wiesio
  Wtorek, 14.05

  Krasulski, toć to pasożyt

 4. 4
  +3
  ~ Twój email
  Wtorek, 14.05

  W Brukseli są wygodne gabinety i rozkładane fotele. Można spać do woli Panie Jurgiel.

 5. 5
  +4
  ~ młody zdzisław
  Wtorek, 14.05

  Patrząc na tych leśnych dziadków to mam tylko jedno spostrzeżenie: to są zasłużeni konsumenci Polmosu Białystok. :)No jak tak można się prezentować. zero charakteru, pomysłu, wigoru. Tym Panom już podziękujmy i niech odpoczywają na emeryturach/rentach.

 6. 6
  +6
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Wtorek, 14.05

  Z lead wynika, że panowie kandydaci mają jakiś pomysł na Elbląg i region elblaski. Ale już ich wypowiedzi w tekście niczego takiego nie zawierają. Lotnisko w Szymanach, droga ekspresowa Gdańsk - Szczecin, siódemka do Warszawy? Jaki to jest konkretny pomysł na Elbląg? Ile to przyniesie miejsc pracy, ile da pieniędzy do budżetów miasta, powiatu i każdej gminy w tym powiecie? Jakie konkretne korzyści uzyskają mieszkańcy? Nie widzę tu nic co dotyczy wprost sprawom miasta i regionu, do którego przyjechali aby promować swoje nazwiska na listach.

 7. 7
  +6
  ~ o gaciowy jest ?
  Wtorek, 14.05

  Ty emeryt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A czy oni dałi to ze swojego ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt mnie nie pytał czy chce płacic moje CIEZKO ZAPRCOWANE PODATKI leniom nierobom rydzykowi i tym dzisiejszym" bohaterom" Sekielskiego NIEEEEEE dla pis.Polska idzie drogą Grecji.NIE dla tej drogi.

 8. 8
  +4
  ~ rolnik
  Wtorek, 14.05

  O, wystąpienie nierobów i szkodników.

 9. 9
  +1
  ~ jest im ciężko
  Piątek, 17.05

  Jestem zadowolony, że kandydują ludzie młodzi, wykształceni, mądrzy - vide za stołem. Dodatkowy atut tej młodzieży, to wysportowane sylwetki , a wiadomo że w zdrowym ciele zdrowy duch (chuch). No i jest to młodzież pobożna - wszyscy współpracują z KK i tadzikiem (też młody i wysportowany) i przyjmują pokazowo "ciało...). Zaskoczą Europę młodością i poglądami. tych co nie zostaną wybrani chętnie zatrudnię do straszenia kleszczy.Jaki elektorat, tacy kandydaci. A miny mają jak po modlitewnym samogwałcie . Im trudność sprawia pokazanie lima fotografowi, mimo że to dla ich interesu robi. Zblazowani dostatnim życiem są ci młodzi towarzysze.

 10. 10
  0
  ~ POKO w OKO
  Poniedziałek, 20.05

  jaja kobyły itd. intelektualne tuzy spleśniałej arystokracji politykierskiej

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.