Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Przesmiewca
  Poniedziałek, 15.04

  Jak Broniarz 10 stycznia przedłożył żądania i informację o możliwym strajku, to nikt nie słyszał. Jak do strajku doszło w kwietniu, to już wszyscy krzyczą "kosztem dzieci! terroryści!", a gdzie byliście wy i ten wasz poPISgany rząd przez ponad 3 miesiące? Przeciwnicy zapomnieli jak strajkowali górnicy, rolnicy, pielęgniarki, bo co ich to obchodziło?? Ale jak strajkuje grupa zawodowa, której strajk przekłada się już na większość społeczeństwa (ze względu na dzieci) to raptem wielkie "olaboga! jak oni mogą! to kosztem dzieci!". Nie dziwię się, że wybory wygrała obecna partia, skoro większość widzi ledwo czubek swojego nosa, żadnych horyzontów, wyłącznie BO MI SIĘ NALEŻY! DAJCIE MNIE TU! PINCSET TYSIONC STO TYSIONCÓW!!!. Szkoda, że w tym kraju tak mało ludzi o trzeźwym spojrzeniu.

 2. 2
  +7
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 15.04

  Tytuły naukowe na papierze nie świadczą o wiedzy . Takie dyplomy mieli nasi poprzedni prezydenci , WIEDZĘ SIĘ ZDOBYWA , a tytuł naukowy można kupić , podrobić itd,

 3. 3
  +1
  ~ Przesmiewca
  Poniedziałek, 15.04

  Wystarczy przestać rozdawać kasę na kościół, multidzietnych nierobów i lewusów, kiełbasę wyborczą, a znalazłoby się dla nauczycieli, żeby mogli chodzić do pracy z uśmiechem na ustach pełni entuzjazmu i zapału do nielekkiej pracy.

 4. 4
  --1
  ~ zbrodniarz
  Poniedziałek, 15.04

  W każdem państwie pieniądz musi mieć pokrycie , nie można zadłużać państwa i dodrukować kilka miliardów złotych bez pokrycia ,bo BRONIARZ chce , tak robiła poprzednia władza, miliardy złotych uciekło do strefy oszustów , a nauczycielom wtedy nie dano bo Broniarz jest właśnie z tej komunistycznej partii i on wtedy nie strajkował siedział cicho , bo to jest jego partia którą kocha nazywa się partia oszołomów .

 5. 5
  +4
  ~ lac
  Poniedziałek, 15.04

  Motłoch pluje na nauczycieli, by wreszcie się odegrać za pały z matematyki i z dyktand z polskiego. 3/4 to wtórni analfabeci, mający problem ze zrozumieniem prostego komunikatu. Sam prezes miał niedostateczne z 3 przedmiotów tuż przed maturą, był niedopuszczony do matury, ale matka mu to "załatwiła, pewnie stąd ta niechęć do nauczycieli. Kolejny swój kompleks z młodości Jarosław na nas wyładowuje. Drodzy rodzice, zaczekajcie do czerwca wtedy wy zaczniecie strajkować bo waszych Adrianków nie przyjmą do wymarzonych szkół. A następny strajk zorganizujecie we wrześniu kiedy to wasze pociechy będą uczyły się na trzy zmiany,a może nawet w sobotę. Wtedy nauczyciele będą stali z boku i będą na was szczuli.To już niedługo - się przekonacie. Powodzenia :)

 6. 6
  +1
  ~ emeryt
  Poniedziałek, 15.04

  Broniarza partia tonie , Notowania zbliżają się do zgonu . Partia umiera Schetyna i Broniarz mogą dostać wylewu i zgon murowany . Lekarze mówią ,ze wylew jest gorszy od zawału . Szkoda mi tych klaunów cyrkowych . ale cóż choroba przychodzi i z wiekiem i z głupoty .

 7. 7
  --2
  ~ ket
  Poniedziałek, 15.04

  A niedługo w TVPiS oczami tzw. "przechodniów" : 1. NIE PODOBA SIĘ TO ZMIENIC ROBOTE!! U NAS NA PRODUKCJI PŁACO 10 ZŁ. NIECH DAJO EKSPEDIENTKOM, ONE TO SIE NAPRACUJO, A NIE TO CO TE NIEROBY PRZY KAWCE I CIASTKU WE SZKOŁACH. NIECH IDO ZA LADĘ ALBO NA PRODUKCJE TO ZOBACZO JAK TO JEST. 2. JEŻDŻO NA WYCIECZKI ZA DARMO I ODPOCZYWAJO!! 3. ALE MOJE DZIECKO JEST PRZECIEŻ TAKIE GRZECZNE !!! 4. TYLE ZARABIAJO I JESZCZE IM MAŁO 5. UCZO NASZE DZIECI NIEPOTRZEBNYCH BZDUR. NA CO TO KOMU!!! 6. NIE MOGĄ STRAJKOWAĆ W WAKACJE TAK ŻEBY DZIECI TEGO NIE ODCZUŁY? 7. MAJO BMW ALBO NAWET MERCEDESA itd. itp.

 8. 8
  --3
  ~ logik10
  Poniedziałek, 15.04

  Wielka szkoda dla dzieci. Uwaga nauczyciele: gdy będziecie chcieli ocenić dzieci, Ci Wam odpłacą tym samym; strajkiem i burdą w szkole w obroni, ich mniemaniem, lepszej oceny. A może powinni to Wam zrobić. Może zaczniecie myśleć, że nie wolno tak traktować dzieci, że oni czują się oszukani bo cały rok pracowali a teraz nauczyciele ich zostawili. A może w Wasze ślady pójdą i lekarze: zostawią Was na korytarzu bez pomocy lekarskiej jak zostawiliście ich dzieci. Jestem wykładowcą, ale to co robicie i co chcecie zrobić maturzystom jest nie etyczne. Autorzy i wykonawcy tego numeru z maturą powinni iść siedzieć. Nie powinno być dla nich litości i wżywam członków Rządu, aby w przypadku niedopuszczenia młodzieży do matury, pozbyli się takich nauczycieli. Nie ma dla nich miejsca w szkołach. cdn

 9. 9
  --1
  ~ logik10
  Poniedziałek, 15.04

  cd --> zachowani tych nauczycieli byłoby analogiczne do lekarza, który przyjmuje pacjenta do szpitala, leczy go, wyznacza termin operacji, a gdy pacjent jest na stole operacyjnym mówi "dodatkowe pieniądze, opłata albo nie będzie operacji" (matury). Czy to jest etyczne postępowanie

 10. 10
  --1
  ~ Piotruś
  Poniedziałek, 15.04

  W ilu szkołach były pogadanki z dziećmi, po których dzieci były zastraszone? W ilu domach dzieci mówiły, że trzeba poprzeć strajk nauczycieli bo nie zostaną dopuszczone do egzaminów? Nauczyciele, przestańcie pie..., że jesteście tak dobrzy skoro zostawiacie swoją młodzież bez pomocy na egzaminach, wręcz hałaśliwie im przeszkadzacie!, i mówicie o niedopuszczeniu młodzieży do matury!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.