Wtorek, 28.09.2021, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 28.03

  Czy po emisji 13-tu odcinków „Mistrzów parkowania” coś się w kwestii tego problemu zmieniło? Może redakcja zabierze głos? Jest tylko jeden sposób na ograniczenie problemu. Co robi Policja, co robi Prezydent= Straż Miejska?

 2. 2
  +1
  ~ bvvv
  Czwartek, 28.03

  kolejny odcinek o parkujących debilach, a ze strony policji i straży miejskiej nierobów cisza.!!!! Czy w końcu straż nierobów weźmie się do roboty.!!! za co idzie prawie 2 miliony rocznie z naszych podatków do cholery!!!

 3. 3
  0
  ~ czytelnik
  Czwartek, 28.03

  czy służby ruszą swoje tyłki i zobaczą co się dzieje na Traugutta i na Górnośląskiej.???? Co za debile parkują na chodnikach i trawnikach!

 4. 4
  --2
  ~ pero
  Czwartek, 28.03

  Smutne i śmieszne "elblążki" ;) pewnie większość z Was to zawistne jednostki niezadowolone ze swojego smutnego i szarego życia co? Ja rozumiem, że kretyna który zaparkował specjalnie na chodniku bądź w innym miejscu a obok są normalne miejsca winno się karać, ale litości... W Elblągu jest ogrom miejsc, osiedli, parkingów, które nie spełniają swojej roli należycie zatem co? Ktoś mieszkający na oś X wraca do domu po 18, wszystko zajęte więc szuka najmniej inwazyjnego miejsca postoju a zawistny polaczek straci te kilkanaście sekund swojego smutnego życia, żeby zrobić zdjęcie i wysłać tu - a może stań tak jeden z drugim i zadzwoń na policję, poczekaj - strach? Może zakaz wjazdu starych aut do centrum rozwiąże problem co? Aut jest coraz więcej, miejsc parkingowych niestety już nie..

 5. 5
  +1
  ~ Kamyk
  Czwartek, 28.03

  Do porządnego bvvv. cały czas się powtarzasz a ja piszę po raz kolejny gdzie byłeś jak krzyczeli o rozwiązanie w twojej ocenie tych nierobów z sm kiedy robili porządek.pewnie pisałeś rozwiązanie bo się kierowców czepiają .miłego dnia życzę

 6. 6
  +1
  ~ lokatorka
  Czwartek, 28.03

  brak miejsc parkingowych nie zwalnia od myślenia i nie oznacza ,że kodeks drogowy nie obowiązuje.nie ma to nic wspólnego z zawiścią.porządek musi być.

 7. 7
  0
  ~ jbolekmolekj
  Czwartek, 28.03

  ~ pero rozpęd w pustym łbem w mur rąbnij się BARANIE

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.