Wtorek, 28.09.2021, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ ul.Teartalna !!!
  Środa, 27.03

  Ile można pisać, zero reakcji służb !Ciągle zastawiony chodnik i ścieżka rowerowa blaszankami. Dziś jadąc do pracy rowerem, zwróciłem uwagę babie, bo stała na ścieżce rowerowej, robiła se selfi fotopstrykiem koło swej blaszani. Zero reakcji , że rowerzysta jedzie i musi usunąc się z drogi bo baba se fotki cyka. Czemu Policja jeżdżąc swymi radiowozami, udaje, że nie widzi zaparkownych samochodów na ścieżce rowerowej ?

 2. 2
  +5
  ~ Łoś tygodnia foto 7
  Środa, 27.03

  No gratulacje temu baranowi na zdjęciu nr 7. Gdyby mógł to by po schodach wjechał , jednak wieśwagen za szeroki :)

 3. 3
  +3
  ~ nebek
  Środa, 27.03

  wiecie jak to jest,kto w domu snopkiem drzwi zastawiał ten parkował prawidłowo nie będzie, a swój brak kultury usprawiedliwia brakiem miejsc do parkowania.

 4. 4
  --1
  ~ krokodylxxx
  Środa, 27.03

  a tu zaparkowałem............ po ostatniej imprezie nie wiedziałem gdzie zaparkowałem....... dzięki za foty

 5. 5
  +3
  ~ zofia
  Środa, 27.03

  Publikowane tu zdjecia nie swiadczą o niczym innym tylko o slabości elblaskiej policji , że tolerują i pozwalają . ale także o tym ,że Ratusz nie dba i nie myśli o wygodzie kierowców nie tworząc nowych miejsc do parkowania.

 6. 6
  --2
  ~ Anna
  Środa, 27.03

  Przepraszam bardzo. Mam parking przypisany do swojego budynku to tam parkuje. Niezależnie czy jest to na samym początku czy na końcu parkingu. Nie mam problemy z dojściem do swojej klatki... Mam problem jedynie z tym, że ludzie nie potrafią poprawnie zaparkować. Parkuje tam gdzie jest miejsce, ale proszę potem nie wrzucać zdjęć, że jakiś samochód stoi na samej linii. To nie ja powinnam oddać prawo jazdy, ale co niektórzy internety, ponieważ nie potraficie czytać ze zrozumieniem i stawiacie wymyślone fakty typy ""muszę akurat zaparkować pod swoją klatką"" gdzie mowy o tym nie było.

 7. 7
  +4
  ~ jaaaaaaaaaaaaaaa
  Środa, 27.03

  zdjęcie nr 10 kużwana nic nie patrzy ....zabrać prawko panience

 8. 8
  +2
  ~ mieszkanka
  Środa, 27.03

  Temu mistrzowi z 13 zdjęcia chyba zachciało się w krzaki bo widać jak wychodzi .Jeśli chodzi o zdjęcie nr 1 to jest naprzeciwko policji na Królewieckiej i tam jest tak zawsze a POLICJA ma to w poważaniu ...więc myślę że robienie zdjęć nie ma dalszego sensu .

 9. 9
  0
  ~ Bottol
  Czwartek, 28.03

  To niewłaściwe parkowanie wynika tylko i wyłącznie z kultury osobistej kierowcy. W obecnych czasach ludzie silnie eksponują swoje ego i to w każdej sytuacji w życiu społecznym jak przykładowo w sklepie, w środkach komunikacji miejskiej, podczas podróży pociągiem czy nawet na ulicy i właśnie w czasie jazdy własnym samochodem oraz parkowania. Tak silnie akcentowane moje ja prowadzi wręcz do pogardy wobec innych, braku poszanowania czy wręcz nakazu traktowania siebie jak udzielnego władcy. Ta sytuacja jest niestety rozwojowa i jak dotąd nie widać światełka, które pozwalałoby sądzić, że w najbliższym czasie nastąpi poprawa. Więc nie ma co się dziwić, że tak powszechne jest zjawisko złego parkowania, bo to właśnie efekt tego eksponowania swojego ego.

 10. 10
  +1
  ~ nebb
  Czwartek, 28.03

  było zdjęcie nr 5 w części 10 na ul.Górnośląskiej ciemne audi rejestracja GKW i ten kierowca debil od wczoraj dalej parkuje w tym samym miejscu centralnie na trawniku po godzinie 16, więc pytam do cholery gdzie jest POLICJA I STRAŻ MIEJSKA??

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.