Sobota, 19.09.2020, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Mieszkanka Zawady
  Poniedziałek, 18.03

  Mieszkam na zawadzie od kilku lat fakt jest dobrze skomunikowane sklepy pod ręką ale parkingi małe a jednak samochodów przybywa bloki już dawno powinny być odnowione ale to zależne jest od spółdzielni jak to mówią jaka spółdzielnia takie osiedle no i rzeczywiście po psach mało kto sprząta ale to już wina właścicieli ale mam nadzieję że będzie coraz lepiej

 2. 2
  +1
  ~ qwertyui
  Poniedziałek, 18.03

  mi również mieszka się dobrze. jedyny ogromny minus- dlaczego spółdzielnia nie postawi szlabanu przy dojeździe do żłobka i przedszkola na Kalenkiewicza?? jaki wy macie "układ " z dyrekcjami tych placówek?! codziennie rano nasze dzieci w drodze do szkoły muszę się przeciskać między samochodami osób, które odwożą swoje dzieci do przedszkola i żłobka, a którym nie chce się ruszyć tyłka z parkingu pod blokami. nie wspomnę już, że jest tam zakaz wjazdu, "niby" jest wydzielona ścieżka dla dzieci, na której zawsze są zaparkowane auta. Auta na bezczela wjeżdżają i na dodatek większość z nich nawet nie ogranicza znacząco prędkości, bo po co?! czy Wy czekacie, aż wreszcie jakiegoś dzieciaka trzepnie auto?

 3. 3
  +3
  ~ Pipi
  Poniedziałek, 18.03

  Miejsca na parkingi są! wystarczy, że miasto je zagospodaruje, podwórka przed starym budownictwem to tereny miasta, toną w błocie, a można zrobić miejsca parkingowe. Niech ktoś to w końcu zauważy :-(

 4. 4
  --11
  ~ Nad Jarem
  Poniedziałek, 18.03

  Zawada? Patola.

 5. 5
  +3
  ~ gru
  Poniedziałek, 18.03

  szczególnie Nad Jarem

 6. 6
  --4
  ~ ZAWADA ULALALA
  Poniedziałek, 18.03

  RODZINY SMRODÓW,SZARYCH SZCZÓROW,ARMII KARALUCHÓW

 7. 7
  +4
  ~ NIE dla Hejtu .
  Poniedziałek, 18.03

  Obecnie w Radzie Miejskiej jest Pani przewodnicząca komisji finansowo - budżetowej miasta . Były wieloletni członek Rady Nadzorczej SM Nad Jarem Pani Krystyna Urbaniak . Wybrana w Okręgu Wyborczym nr 1 , czyli też na Zawadzie . Z głosami 123 weszła za Panią Mikulską 997 głosów poparcia . To super Radna , bo wraz z innymi Radnymi , Turlejem , Missanem , Prezydentem miasta DBA o ZAWADĘ , Nad Jarem i inne dzielnice . Propagując , selekcję śmieci... super podwyżkami za ich wywóz o 30 % . A to zapewne nie koniec ... a CO ZE ŹRÓDŁEM CIEPŁA DLA MIASTA ? ? Szykują ???

 8. 8
  +5
  ~ No cóż ..
  Poniedziałek, 18.03

  ~ qwertyui , macie na wprost wjazdu ustawioną kamerę miejską , wystarczy zadzwonić na Straż Miejską . I zakaz będzie przestrzegany . Kilka kamer miejskich zostało zamontowanych na Zawadzie z BO . Oddanych w marcu tego roku .

 9. 9
  +1
  ~ Realista
  Poniedziałek, 18.03

  Ech. Mam 41 lat mieszkam w Egu od 79, jakie problemy maja mieszkancy? Pieskow nie ma gdzie wyprowadzic. Jprd, krew zalewa. Lesne dziady komunistyczne, ten problem trawi to miasto.

 10. 10
  --1
  ~ Mieszkanka Zawady
  Wtorek, 19.03

  Zero fajnej zieleni, sama trawa i zielsko. Nikt o to nie dba. To jest sypialnia a nie osiedle do mieszkania. Wystarczy trochę pomysłu i mogłoby być kolorowo i ładnie przy blokach, a jest szaro i brzydko.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.