Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Kpiny
  Poniedziałek, 26.11

  Dwa równorzędne miasta to nadal żart czyli olsztyn pijawka i Elbląg dojony. Dlaczego wiele z tych inwestycji nie ma dofinansowania tak jak olsztyn tylko Elbląg buduje z własnych pieniędzy. A już skandalem jest robienie prac z budżetu obywatelskiego. Nadal amfiteatr ruina, brzegi rzeki Elbląg dziadostwo. Nie tego sobie życzymy.

 2. 2
  +8
  ~ kolo
  Poniedziałek, 26.11

  A więc w 2023 roku "wygrana w kieszeni" panie Wróblewski, po przeprowadzeniu rewitalizacji basenu odkrytego? Teraz wiadukt dopomógł osiągnąć reelekcję. Takie myślenie "pod publiczkę" już nie będzie działać, oj nie będzie.

 3. 3
  +10
  ~ jan-49
  Poniedziałek, 26.11

  cieniutko bardzo cieniutko elblag konczy sie a co z tym super portem i przekopem ?

 4. 4
  +3
  ~ tom
  Poniedziałek, 26.11

  A kiedy powstanie sciezka rowerowa do Rubna. To jedna z najchetniej uczeszczanych tras dla rowezystow. Obecnie strach tam jezdzic!

 5. 5
  +4
  ~ Też odbiorca
  Poniedziałek, 26.11

  Odbiorca Ciepła i 112- czy Wy urodziliście się przed wyborami czy po? Jeżeli przed , to uwierzyliście w jakąś budowę jakiegoś źródła ciepła ? Zjedliście kiełbasę wyborczą ! To będziecie mieli niestrawności. W jednym macie rację: zrobiono kolejne opracowanie ( koncepcję ) dot. budowy. Za 85 tysiaków ( poprzednie za 135 tys.). Panie Stefanie jako wyrocznia - jeżeli nie będzie budowy , czy winni muszą zwrócić pieniądze ?

 6. 6
  +4
  ~ Fanfan
  Poniedziałek, 26.11

  A co z Burdelem Miejskim oczywiscie nie chodzi o ten co jest.Tylko taki z uciechami.Byłyby dochody dla miasta.

 7. 7
  +2
  ~ Dax
  Poniedziałek, 26.11

  Na Słowackiego przy byłym boisku.Postawia wam Pomnik Juliusza

 8. 8
  0
  ~ Gnoom
  Poniedziałek, 26.11

  A dlaczego nie to, a nie tamto, bo tak. Jest tylko tyle pieniędzy i będą tylko takie inwestycje. Tak zdecydowali i nie będzie się to wszystkim podobało. Najgłupsze wpisy typu termomodernizacja zawady, czy budowa parkingu na słonecznej. Co mnie obchodzą prywatne nieruchomości, weźcie kredyt i budujcie, docieplajcie ile chcecie.

 9. 9
  +1
  ~ obywatel II kategorii z Nowogr
  Poniedziałek, 26.11

  Panie Prezydencie i Wy urzędniki miejscy - kiedy zaplanujecie i wykonacie prawdziwą ulicę Nowogródzką = przy nie powstało ładne osiedle ale dojazd ja do PGRu = płyty drogowe dziurawe, kostka jakaś a reszta to glina i teraz takie błoto =, że nie ma jak wyjechać. Czy doczekamy się wykonania tam prawdziwej ulicy - my te ż płacimy podatki jak i Ci z Daszyńskiego, Szarych Szeregów i innych ulic w/w. kiedy???

 10. 10
  --2
  ~ Odpowiedź
  Poniedziałek, 26.11

  W każdym nowoczesnym mieście rozwija się obecnie komunikacje publiczną! A do władz miasta i firmy przewozowej należy tak tą komunikacje rozwijać by mieszkańcy z niej korzystali. Niech pan sobie o tym poczyta panie Rembalski

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.