Sobota, 15.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +30
  ~ Luna
  Poniedziałek, 05.11

  PiS w Elblągu przegrał wszystko. Trzeba powiedzieć że zapracował na to ciężko. W Radzie Miasta - arogancją przewodniczącego i radykalizacją jego postaw (rodem z gazety polskiej i Macierewicza). Wilk zapracował dziecięcym uporem w sprawie wiaduktu oraz nędzną kampanią wyborczą i własnym wizerunkiem. Ponadto "suwerena" irytuje arogancja władzy centralnej. Polacy tego nie znoszą.Trzeba Panie i Panowie z PiS i w Sejmie powoli przygotowywać się do roli opozycji i to na warunkach stworzonych przez marszałka Kuchcińskiego:))

 2. 2
  +23
  ~ "Ktoryś na liście Wilka"
  Poniedziałek, 05.11

  Bogu niech będą dzięki że to ostatni twój występ !!! Tak odwdzięczyli się czule wspominani przez krasomówce na taśmach "....wszy i gnidy..." Dobrze by było aby Platforma obywatelska otworzyła oczy i nauczyła się i zrozumiała że faceci samce Afa muszą mieć nabiał! Pamiętajcie 27 000 tys Elblążan wybrało Wróblewskiego jego wizję czyli ponad 70% wyborców biorących udział w wyborach tak więc milczeć i nie przeszkadzać!

 3. 3
  --17
  ~ On
  Poniedziałek, 05.11

  Luna- czyli jesteś za tym by wróciło to co było przed PiS? było ci wtedy ,aż tak dobrze? Korupcja ,złodziejstwo,przekręty ,kolesiostwo itd?

 4. 4
  --22
  ~ On
  Poniedziałek, 05.11

  Ktoryś na liście Wilka- i czym tu się podniecać? Nawet połowa elblążan nie poszła na głosowanie.Z tego wniosek ,że większość niż połowa nie chciała Wróblewskiego na prezydenta.

 5. 5
  +18
  ~ wybirca
  Poniedziałek, 05.11

  No,jezeli spotami i grafikami chcial zdobyc glosy elblazan,to gratuluje inteligencji.zrobilem wszystko,czyli co?bo chyba raczej nic.bardzo dobrze,ze przegral.mial juz raz swoja szanse,ale glodnymi kawalkami nie kupi glosow.Jarek da mu 500+ i bedzie gitara.

 6. 6
  +14
  ~ jcacek placek
  Poniedziałek, 05.11

  Nie boj nie,nie boj.w parlamentarnych tez przegrasz.dosyc prywatnego folwarku pisu.mialo byc lepiej,a robia to samo co po.rozdawnictwo wedlug wlasnego chorego uznania.i szerzenie patoli.

 7. 7
  +17
  ~ doktor
  Poniedziałek, 05.11

  Zrobił wszystko co mógł. KŁAMstwa o wiadukcie!! rozwieszanie plakatów wyborczych w nielegalnych miejscach!! TAK ZROBIONO WSZYTKO ŻEBY PRZEGRAĆ. Na szczęście w Elblągu mieszkają rozgarnięcie ludzie.

 8. 8
  +21
  ~ tadek
  Poniedziałek, 05.11

  Panie wilkolaku.zgodnie ze starym powiedzeniem nie szata zdobi czlowieka,wiec przestan pitolic i oszczedz wstydu sobie i mieszkancom.mimo iz zostales juz raz wybrany to nie zrobiles nic zeby Elblag odzyskal swoja swietnosc sprzed podzialu administracyjnego i odcial sie od zgnilego olsztyna.

 9. 9
  +12
  ~ mona
  Poniedziałek, 05.11

  A gdzie kandydaci NA SUPER urzędników: LULEWICZ, Anita PAWLAK no i Babraj. W gazetach było o tym FAJNYM pomyśle.

 10. 10
  +22
  ~ psiogłowiec
  Poniedziałek, 05.11

  pora do domu, prezencja i inteleigencja gnijacego wora kartofli.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6064400672913