Środa, 29.01.2020, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ wist
  Poniedziałek, 03.09

  Zdjęcie nr 35, to już "bliźniaków" trzech?

 2. 2
  0
  ~ Kurek
  Poniedziałek, 03.09

  T o nie są duże pieniądze 1,6 mln te oświetlenie stadionu w porównaniu z torem lipą przez ostatnie 30 lat.Teraz już trzeba myslec o wymianie ,drenażu podgrzewanej murawie.Wymóg PZPN.Ale co by nie pisac i mówic.Olimpia w pierwszej połowie grała fajna piłkę.Widownia i jupitery to kosmos.Nie byłem na Olimpii od gry w 1 lidze.Ale dla takiej atmosfery zaczynam chodzic .Nabytki Fidziu i Edek bedą robic róznice w Olimpii .Jeszcze wolnego i dobrego pomocnika i Olimpia idzie w góre juz od meczu z Łęczną.Z faworytem w PP Śląskiem może byc wtedy miła i olbrzymia niespodzianka in + dla Olimpii.

 3. 3
  +1
  ~ Janko Muzykant
  Poniedziałek, 03.09

  Wiist. Odnośnie zdjęcia nr 35. Oni już się ustawili blisko wyjścia ewakuacyjnego. Jak by co, to będą zwiewać pierwsi Co widać na tej fotce.. A ile kosztuje takie oświetlenie jednego meczu? Ja się tak pytam z ciekawości.

 4. 4
  +1
  ~ kibic
  Poniedziałek, 03.09

  Do elbląskiej olimpii od nowego sezonu dołączy były piłkarz parlamentarny Donald Tusk / Na razie są negocjacje finansowe co chodzi o wynagrodzenie .Olimpia jest w stanie wypłacić co miesiąc na łapę 2100 zł, a on chce dużo więcej , mówi że grał bez zadyszki 15 minut , to jest sukces . Zarząd rozważy tę propozycję i zatrudni go do czyszczenia piłek po meczu międzypaństwowym

 5. 5
  0
  ~ AntyPiS
  Czwartek, 11.10

  A ja tam jestem za panem Wróblewskim, chociaż Elbląg nie jest zadłużony za jego kadencji, tak jak to miało miejsce za rządów p. Wilka..

 6. 6
  0
  ~ Kibic
  Piątek, 26.10

  Teraz czas na podgrzewana murawe!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.