Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Amelia, Filip, Witalis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Mieszkanka
  Piątek, 31.08

  Powodzenia wszystkim uczniom w nowej szkole i efektów dydaktycznych nauczycielom.Oby wam wszystkim tam dobrze było...

 2. 2
  +9
  ~ allla
  Piątek, 31.08

  Niech się cieszą że mają lepiej. Z ulicy Saperów zostało też wyprowadzone Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego,ale ta szkoła nie tylko nic nie zyskała , ale wręcz odwrotnie. Miało być szumnie zapowiadane Elbląskie Centrum Edukacji Zawodowej niestety, nie ma.Lokalizacja - peryferia Elbląga (Rawska) Miał być duży parking ( tak obiecywał jeszcze doradca p prezydenta) jest miejsce na kilka samochodów, gdzie można sobie połamać resory. Sal mało i ciasno. A do tego większość nauczycieli i pracowników CKU zmuszona była odejść lub poszukać sobie innej pracy. Szkoła, która w tym roku odchodzi jubileusz 40 lecia praktycznie przestaje istnieć.

 3. 3
  +1
  ~ ok
  Sobota, 01.09

  Grono się powiększy o kilka osob, a nauczycieli w gimnazjum raczej było więcej. Ta wypowiedź nie oznacza więc, ze n-le gimnazjów nie tracą pracy w zwiazku z reformą, a wprost przeciwnie.

 4. 4
  +3
  ~ Zbychu
  Sobota, 01.09

  Wszystko cacy tylko patron tej szkoły .

 5. 5
  0
  ~ uczniowieLO
  Czwartek, 06.09

  Zadowoleni -uczniowie LO??????? Zadowoleni to są chyba tylko Ci, którzy wymyślili przeprowadzkę. Korytarze ciasne, towarzystwo "gimbusów" czyli przygłupów, brak sklepiku. Gratulujemy samozadowolenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.