Niedziela, 17.01.2021, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ ?????????
  Wtorek, 24.07

  Przed wyborami prezydenckimi takie nieprzyzwoite napisy pojawiły się w wielu miejscach-schody, chodniki?też na czerwono/ ale na pana Komorowskiego.Nikt nigdzie ani słowem ani pisaniem nie poruszył tego tematu. zaznaczam, że to nie mój kandydat pan Komorowski. Ciekawe pytanie co wywołuje u ludzi takie zachowanie.To widocznie ktoś właśnie czerpie wzorce, jak można było wcześniej to dlaczego nie teraz.

 2. 2
  --24
  ~ cóż......
  Wtorek, 24.07

  ZA tych co tak dziwnie piszą pomódlmy się

 3. 3
  +10
  ~ oj ten pies
  Wtorek, 24.07

  koobeer ma racje. To celowe działania.Denne jak nic.

 4. 4
  +24
  ~ Głos Ludu
  Środa, 25.07

  Zgadzam się z napisaną opinią na chodniku,...... ale to nie jest dobre miejsce, ani dobra forma wyrażenia myśli. Bardzo możliwe, ze jest to podpucha, którejś z partii. Zgadzam się również z przedmówcą - czy plakaty zakazujące aborcji przy kościołach w całej Polsce - tego już dzieci nie oglądają ? Hipokryzja, Schodzimy do poziomu rynsztoku i jest to wina głównie PO, PiS i Kościoła ( może nie całego, ale jednak ...)

 5. 5
  --23
  ~ Anna P
  Środa, 25.07

  Wszyscy tak ładnie i elokwetnie się wypowiadacie na temat tego napisu i na temat kościoła, dokładnie księży. Dlaczego podpisuje cię się nikiem, czemu nie pojdziesz i nie powiesz tego wprost księdzu. .hmmm wtedy kiedy zalatwiacie chrzest dla dziecka co powiedza inni jak to bez chrztu, albo jak wyprawiacie komunie św. no tak trzeba się pokazać, inni mają to dziecko też, albo wtedy kiedy zalatwiacie ślub, co powiedzą sąsiedzi na kocią łapę. Albo gdy trzeba załatwić pogrzeb, po co ci pogrzeb jak masz problem niech Cię spala i twoje prochy niech rozrzuca albo niech gdzies zakopia nie ma.problemu ;) A wrzucanie wszystkich do wora, to jak powiedzenie że wszyscy Polacy to cebulaki ale tak nie jest są wyjątki 😂 I tak samo jest z księdzem ;)

 6. 6
  +30
  ~ "pracująca" na plebanii
  Środa, 25.07

  ~Anno P - kapłan to osoba szczególnego zaufania . Podobno sprawuje swój zawód z "powołania". Kto go powołał - biskup w każdej diecezji i szef zakonników w każdej prowincji. Przez sito przechodzą tylko ulegli, nieasertywni, ślepi i głusi. Niestety, selekcja negatywna powoduje, że nie eliminuje się uzależnionych, dewiantów, zboczeńców, ..., bo mając na nich haka kościół gromadzi posłusznych zbieraczy kasy. Czy ksiądz jako napęd rowerowy wzbudza zdziwienie? Żadnego , ale nie powinien być księdzem. Czy ksiądz pedofil (słynny Polak na Dominikanie) to wyjątek społeczny? Żaden, ale duchowny ma szczególnie uprzywilejowane pole do wszelkiego rodzaju nadużyć - ma kontakt z "bogiem", wzbudza , kształtowane przez babcie od niemowlęcia, zaufanie i tajemniczość u dzieci i babć. Łajdak to wykorzystuje.

 7. 7
  +11
  ~ Sztonek
  Środa, 25.07

  Wolność słowa. Ktoś wypowiedział głośno jednostronną opinie.!

 8. 8
  +19
  ~ asd
  Środa, 25.07

  Prawde pisza na chodniku, prawde. Przeciez ilu mamy pedofilow wsrod ksiezy ogolnie na swiecie.

 9. 9
  +25
  ~ Fan Gargamela
  Środa, 25.07

  he he he dobre a zapomnieli jakie rzeczy wywieszali na płocie obok z wizerunkiem i nazwiskiem posłanki?!

 10. 10
  +26
  ~ Antycypisek
  Środa, 25.07

  Ziarno prawdy w tym "przekazie chodnikowym "chyba jest?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92214608192444