Poniedziałek, 27.05.2024, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ BJB
  Środa, 30.05

  Co to za pretensje do rodziny , rodzina nie zauważyła ? A gdzie byli wszyscy lekarze , pielęgniarki i cały ten kram , to oni są od tego żeby opiekować się pacjentem za to im płacą a rodzina może być tylko wsparciem . To co jak ktoś jest samotny to wieźć go od razu do prosektorium bo w szpitalu i tak go wykończą . Ludzie opieka w szpitalach jest skandaliczna , lekarze i pielęgniarki bezduszni . A rodzina ???? Rodziny w takich przypadkach są BEZRADNE ,,,,

 2. 2
  +7
  ~ miki
  Środa, 30.05

  No cóż to dlatego bo na dzień dobry dostają TYLKO 6 tys zł a nie 9 tys zł !

 3. 3
  +16
  ~ kaj
  Środa, 30.05

  Hym czytam komentarze i SZOK "Co na to rodzina"- to jak ktoś nie ma rodziny to może zgnić żywcem ?!?! To jakieś zwyrodnialstwo umysłowe ?

 4. 4
  +18
  ~ turban
  Środa, 30.05

  szpital POsłanki? takie rzeczy są tam standardem. Tak to jest kiedy szpitalaem zarzadza człowiek który jest nijakim POsłem i nijakim dyrektorem. Zmiana na stanowisku dyrektora potrzebna od zaraz!

 5. 5
  +11
  ~ Była paciętka
  Środa, 30.05

  Była pacjentka Morze powinniśmy zacząć od personelu "nie wszystkie panie pielęgniarki" .Jeżeli pacjent leżący nie mogący przy sobie cokolwiek zrobić, jest myty i przebierany 2 razy na dobę czyli rano przed obchodem i wieczorem około 21; 30 ponieważ panie wychodzą z założenia że jak jest w pielusze to spoko, to jak ma ten biedny człowiek odleżyn nie dostać .a Jeśli o coś się poprosi to się słyszy ja nie mogę i mnie też kręgosłup boli. A i słowo do rodziny wychodzi na to że przez cały pobyt w szpitalu nie odwiedzaliście mamy, bo te rany nie zrobiły się z dnia na dzień. Współczuje mamie .

 6. 6
  --10
  ~ ble ble
  Środa, 30.05

  A morze rodzina za ten artykuł niezłą kasę wzięła. Szybkiego powrotu do zdrowia dla mamy.

 7. 7
  +10
  ~ Kattttt
  Środa, 30.05

  Aż przykro czytać niektóre komentarze... W takiej strasznej, ludzkiej tragedii szukacie postępu rodziny, żenujące! Gdzie jest godność? Gdzie człowieczeństwo? Gdzie podstawowe prawa człowieka? Nie mieści się w głowie jak można zostawić tak chorego czlowieka bez pomocy, bez wsparcia! Rodzina postąpiła najlepiej jak mogła! Takie sprawy nie powinny przechodzić bez echa w cichym przyzwoleniu na taką pogardę, brak szacunku i godności! Jestem ciekawa, jak każdy z Was by sie zachowal, gdyby dotyczylo to Waszej mamy, dziecka... Nie mieści się w głowie, jak można być tak obojętnym na ludzkie cierpienie! Nasza służba zdrowia dotknęła dna... Strasznie współczuję rodzinie.

 8. 8
  +5
  ~ ??????
  Środa, 30.05

  No i patrz nie minęło kilka dni a już można się wypowiedzieć o pseudo szpitalu . Wiadomo którym . Gdzie lekarz kazał podnieść się obłożnie choremu , bo on , lekarz domaga się szacunku a po czym rzekł " lekarz tego szpitala " do pacjenta , " Niech Pan tu tak nie leży , bo to nie hotel " a człowiek czekał na operację . ( ? ) Nie wspomnę o mało sympatycznej opiece " pielęgniarek " . Czy mi się wydaje , czy gdzieś ewidentnie schamiała służba zdrowia ?

 9. 9
  +15
  ~ Szczery jan
  Środa, 30.05

  Wszystkim, którzy przyczynili się do tak strasznego stanu tej pani, życzę wszystkiego najgorszego.

 10. 10
  +3
  ~ polak
  Środa, 30.05

  CZEMU NIE NAPISANO ŻE MAMA WAZY 200 KG !!!! I OPIEKA JEST NIESTETY TRUDNA

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1320109367371