Piątek, 12.08.2022, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ polak
  Sobota, 30.12

  ten debil wcisła raz jest za, a raz przeciw jak cała POpieprzona PO.wcisła zawrzyj gębę wstydu oszczędż!

 2. 2
  +4
  ~ Konrad
  Sobota, 30.12

  Niech się p. Senator nie mądrzy !!! Za jego ukochanego PO nie uwzględniano przekopu Mierzei Wiślanej. A p.Prezes Rady Ministrów sam stwierdził: RZĄD NIE BĘDZIE MARNOTRAWIŁ PIENIĘDZY NA BEZSENSOWNE INWESTYCJE !!!

 3. 3
  +5
  ~ cynik
  Sobota, 30.12

  jedynym plusem będzie przytarcie nosa ruskim , port w Elblągu to mrzonka

 4. 4
  +5
  ~ Oburzony
  Sobota, 30.12

  Co za głupoty mówi ten gostek. To że obecnie Elbląg nie ma porządnego połączenia z Wisłą jest zasługą poprzednich szefów, ponieważ kanały były ale zostały zaniedbane i poniszczały. Szkoda tylko że nikt wcześniej się tym nie zajął. Wzorem do naśladowania są Holendrzy, którzy wciąż dbają i rozwijają swoją sieć kanałów.

 5. 5
  0
  ~ eWA ..............
  Sobota, 30.12

  MAFIA - PO chce dalej OGŁUPIAĆ Elblążan , nie dajmy się czarować powoli zrobi się wszystko . Przez osiem swoich lat rządzenia w Polsce nic nie zrobili tylko potrafili rozkradać Kraj a dziś mają czelność głos zabierać ...

 6. 6
  --2
  ~ Ciekawy i zdumiony
  Sobota, 30.12

  eWa a tak konkretnie bez populizmu np. w Elblągu co rozkradli? Mogę się założyć, że jesteś zgorzkniałą osobą około 70, której w życiu nic nie wyszło? Pozdrowienia dla synka !

 7. 7
  --2
  ~ bezmyślna wiara w brednie
  Niedziela, 31.12

  eWA - po nie jest mi bajką, ale z tego co "rozkradli" starczyło jeszcze na 500+ , "premie" u żłobu, fanaberie znanego szaleńca, limuzyny "władzy" i wiele innych. Tylko umieralnia zwana ochroną zdrowia powiększa wydolność". Nawet puszcza "wykradana" jest z ruiny zastanej po po. Tak bredzisz jak ci co nienawidzą komuny , bo nic im się wtedy nie chciało robić a do koryta nie dopuścili. W dzisiejszej bolszewii pis jest super, bo jak komuna pierwsza, ta też dba o proletariat i opojów roszczeniowych, a emerytura wypracowana jest bliska tej proletariackiej ciągle "podnoszonej" wbrew prawu jej uzyskania - zarobek, składka, emerytura. Daj, to chiński... . Zastali rozkradzioną Polskę w ruinie a z koryta się ciągle przelewa. Jako elektorat nie możesz myśleć , ale może potajemnie spróbuj. Nie boli.

 8. 8
  --5
  ~ Rebecca A. Bärbel Von Schmidt
  Niedziela, 31.12

  Obłuda pisu nie zna granic!

 9. 9
  --1
  ~ do ciekawy i zdumiony
  Niedziela, 31.12

  czy na pewno chodzi Ci o tą eWA , nic się niestety nie zgadza. Proszę dalej węszyć jest tyle EW, że nawet Czerwone Gitary śpiewały o EWIE . Już kiedyś człowieku kierowałeś komentarze pod nie właściwy adres, pa.To nie mój komentarz, dalej szukaj.

 10. 10
  --1
  ~ do Ciekawy i zdumiony
  Niedziela, 31.12

  j jeszcze do 70-tki to mi dużo brakuje,do MOPS za szybko.W swoim działaniu to na pewno się spełniłem głosów poparcia mam na pewno więcej niż Ty człowieku. A co słychać u syna, to nie jest strona na takie zwierzenia, najlepiej jak każdy interesuje się swoją rodziną . Człowieku szukasz i szukasz i nic z tego , na swoja wartość trzeba zapracować niestety.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0286848545074