Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Uczciwy
  Poniedziałek, 05.06

  Co tu dużo mówić jak stawiają samochody na przejściu dla pieszych przy Borysie na ul.Grochowskiej i policja też nie reaguje chociaż widzą bo jadą na ul.strażnica przpis mówi 10 M minimum od przejścia można parkować.

 2. 2
  0
  ~ Za Kanalak
  Poniedziałek, 05.06

  Przecieź jak jadę kupić mojemu piesków picie w Borysie to muszę gdzieś się zatrzymać, a sam sobie nie będę wykonywał mandatu, przecież to oczywiste i wszyscy to rozumieją i nie mają pretensji.

 3. 3
  +1
  ~ Obserwator Debilizmu
  Wtorek, 06.06

  Policja tam bardzo często czai się na tym zakazie stojąc i obserwując w okolicy biedronki ale taki dureń piszący o propozycjach gdzie mogą stać skąd może to wiedzieć.

 4. 4
  +1
  ~ Anonimek1
  Wtorek, 06.06

  Do donosiciela - autora tego pseudo artykułu. Człowieku czy tam stał się jakiś wypadek w przeciągu 5 lat ? Nie !!!! A Ty życzysz ludziom mandatów konfidencie jeden. Lepiej niech policjanci zajmą się bezpieczeństwem w mieście, a nie wypisywaniem mandatów i sztucznym nabijaniem statystyk !!

 5. 5
  +1
  ~ ggtesfgf
  Wtorek, 06.06

  Anonimek1 jeżeli chcesz wiedzieć czy były tam wypadki w ciągu ostatnich lat, to wystąp z takim pytaniem do policji. W zeszłym roku była tam dwa dzwony. Nie wszystkie zdarzenia drogowe są opisywane na portelach internetowych. Przecież kierowcy wyjeżdżając z parkingu w lewo jadą w stronę skrzyżowania ulicy Grunwaldzkiej z Żeromskiego tego samego skrzyżowania na które dojechaliby wyjeżdżając z parkingu na ulicę Grunwaldzką i wtedy nie łamali by przepisów. Ale jak widać trzeba mieć mózg aby pomyśleć

 6. 6
  0
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 08.06

  A może niektórym się myli nakaz z zakazem i dlatego śmigają w lewo , to są" lewusy Na pewno niektórym się myli nakaz z zakazem i śmigają w lewo , to są lewusy .

 7. 7
  0
  ~ del
  Poniedziałek, 12.06

  Kopalnia pieniędzy to jest na Starówce. Kompletne ignorowanie znaku B-1 /zakaz ruchu w obu kierunkach/ na ulicy Stary Rynek, jak i nierespektowanie konieczności ustąpienia pierwszeństwa na wszystkich skrzyżowaniach w obrębie Starego Miasta.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.