Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Sędzia stalinowski który mieszkał przy Nowowiejskiej w wieżowcu przy SP 12 jeszcze żyje?
Komuś nie na rączkę to proszę do Misia-Pysia, on chętnie przyjmie każdą skargę. W końcu jemu (pomocnikowi aptekarza) do dacha bili generały.
Jak wydawali wyroki śmierci dla Polskich Patriotów ( gen. Fieldorf, rotmistrz Pilecki) to jakoś nie chcieli protestować !!!
Pewnie, pewnie trzeba bronic i koryta i przywilejow, w koncu jestescie przeciez nadzwyczajni
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sędzia stalinowski który mieszkał przy Nowowiejskiej w wieżowcu przy SP 12 jeszcze żyje?
Komuś nie na rączkę to proszę do Misia-Pysia, on chętnie przyjmie każdą skargę. W końcu jemu (pomocnikowi aptekarza) do dacha bili generały.
Jak wydawali wyroki śmierci dla Polskich Patriotów ( gen. Fieldorf, rotmistrz Pilecki) to jakoś nie chcieli protestować !!!
Pewnie, pewnie trzeba bronic i koryta i przywilejow, w koncu jestescie przeciez nadzwyczajni