Niedziela, 19.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 04.04

  Zwykły jełop bez pojęcia, nie żaden publicysta - nie mylmy pojęć. Niedouczonemu oszołomowi od "zbrodniarzy przeklętych", morderców polskich kobiet i dzieci, przypominamy, że Karol Marks wraca i to w wielkim stylu, zaś jego bandyci z lasu kolaborowali z okupantem hitlerowskim, za co wyklęła ich - oprócz zwykłych Polaków - m.in. Armia Krajowa oraz rząd londyński. I niech sobie załganej facjaty Pileckim nie wyciera, bo Pilecki na takich, jak on i jego zbrodniczy idole, to by splunąć nie chciał.

 2. 2
  +12
  ~ obserwatorII
  Wtorek, 04.04

  czy prowadzący spotkanie wyjaśnił zebranym jak dzisiaj wyglądałby losy Polski gdyby Polacy po przegranej kampanii wrześniowej obrażeni na Rosjan dalej walczyli z Rosjanami również na Syberii, wojsko nie zostałoby sformowane i częściowo wyprowadzone przez bliski wschód razem z cywilami w tym dziećmi nie mówiąc o I i II Armii . Tzw. wyklęci walczyli z umacniająca się strukturą państwa zabijając urzędników, cywili, milicjantów i żołnierzy bez względu na przekonania polityczne. Celem było odzyskanie utraconych majątków a nie dobro Polski. Dodać należy że tzw elity przed wojną też były bardzo skłócone i dobro ojczyzny było na dalekim miejscu. Dowodem był choćby przewrót majowy do którego dał się wykorzystać Mar. J. Piłsudski.

 3. 3
  +12
  ~ jan-49
  Wtorek, 04.04

  gloryfikacja bandziorow rodziny pomordowanych powinny im wytoczyc proces zadne panstwo na swiecie nie pozwoli sobie zeby po skonczonej oficjalnie wojnie jakies uzbrojone grupy biegaly po lasach z bronia i strzelali a ruska okupacja?PRZECIEZ TO ANGLIA I AMERYKA ODDALA POLSKE POD RZADY STALINA TAK BYLO CZY NIE? TAM ZGLASZAJCIE SWOJE PRETENSJE A ten prelegent to chyba jakis "znafca" historii a pogrobowiec tych bandziorow

 4. 4
  +12
  ~ EuPi
  Wtorek, 04.04

  Paranoja! Znowu bierze sie wszystkich do jednego worka. Morderców wynosi sie na pedestał razem z bohaterami! Nic bardziej idiotycznego nie mozna wymyślec, ale to cały PiS. Komunizm tez opierał sie na ciemnych masach, tak jak teraz PiS. Wystarczyło swojemu elektoratowi powiedziec, że jest lepszym sortem i wykonuje kazde polecenie, jak agitatorzy stalinowscy. Śmiac sie czy płakać?, ale na pewno nie mozna milczeć, bo zmieni sie ekipa i bedzie w druga stronę!

 5. 5
  +10
  ~ jestem zachwycony
  Wtorek, 04.04

  Niech się zasrane "państwo polskie" upomni jeszcze o 2 mln polskich gastaraiterów dorabiających Europę zachodnią.

 6. 6
  +8
  ~ Jerzy
  Wtorek, 04.04

  Tak to jest jak się "dyktaturę proletariatu" zamieni na dyktaturę k... złodziei i idiotów. Zamiast powrotu normalności świat staje na głowie. Wszyscy pamiętamy jak żołnierze wyklęci zawiesili polską flagę na Bramie Brandenburskiej.

 7. 7
  +10
  ~ czy państwu wiadomo że
  Wtorek, 04.04

  Wyklęci walczyli o interesy bogatych sk...synów którzy pierwsi uciekają zawsze z kraju po wybuchu wojny. Nigdy nie służą w wojsku chyba że w randze generalskiej i zawsze mają w d.... przeciętnego obywatela.

 8. 8
  --4
  ~ popisany
  Wtorek, 04.04

  widzę, że kolejny raz gimnazjaliści zaczerpnęli wiedzy z fejsa i wiki i dyskurs uprawiają. ~JERZY powinni ją także zawiesić w Warszawie w 1944 (?) Myślisz, że wiedzieli co za ich plecami robi NKWD? i UB? Postarajmy się nie zapominać, że Polska to także Kresy były, a tu ciągle czytam co to się działo w tej "lubelskiej" Województwa: Stanisławowskie, Lwowskie, Tarnopolskie, Wołynskie, Poleskie, Nowogródzkie, Wileńskie część dawnego Białostockiego i Lubelskiego dla Wyklętych to była Ojczyzna o którą walczyli. LWP także?

 9. 9
  +4
  ~ Nowoczesny
  Wtorek, 04.04

  No i znowu mamy wybór "katonaziole-kibole czy komuniści"?:( To jak wybór między dżumą a cholerą!

 10. 10
  --6
  ~ Raz sierpem raz młotem
  Wtorek, 04.04

  Won z czerwoną zarazą.Żeby nie gruba Krecha .To byscie tak sobie mord nie wycierali polskimi patriotami Dymane resortowcy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.