Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ oszczędny
  Środa, 07.12

  A po co prezesowi spółki komunalnej samochód ? Pracę wykonuje na miejscu w Elblągu, zwykle nie rusza się poza biurowiec; do pracy powinien, jak każdy z nas, jeździć na swój koszt; do urzędu może się przejść pieszo lub dojechać w taki sam sposób jak dojeżdża do pracy. Nie ma potrzeby wydawania publicznych pieniędzy na takie zbytki jak auto służbowe. Mam wątpliwości czy powinien mieć kilometrówkę, bo niby na jakie wyjazdy. A kilka razy w roku jak jedzie na popijawę branżową z kolesiami z podobnych firm może jechać pociągiem lub rozliczyć samochód na służbową delegację. Auta służbowe to fanaberie na które nie pozwalają nawet niektóre firmy prywatne. Trzeba Panie prezesie przyjrzeć się kilometrówkom w firmie i je pozabierać bo też nie mają uzasadnienia.

 2. 2
  +8
  ~ wesołek
  Środa, 07.12

  do matematyka królowa nauki, jak to gdzie; na spotkania z kolesiami partyjnymi, na sobotnio-niedzielne wycieczki z rodziną, na zakupy, do kancelarii adwokackiej w sprawie opinii o przetargu itd, itp.

 3. 3
  +10
  ~ woda na mlyn
  Środa, 07.12

  Sprawdźcie jaką limuzynździ prezes EPWiK.

 4. 4
  +1
  ~ -+
  Środa, 07.12

  prezes epewik jeździ prywatnym autem

 5. 5
  +11
  ~ odbiorca ciepła
  Środa, 07.12

  Ręce opadają, rządzenie zaczyna się od sprzedaży samochodu, a co z weryfikacją stawki za ciepło? Ale nowy pan prezes to chyba nie wie, ze poprzedni prezes używał tego samochodu dla celów prywatnych, rzekomo miał tak przyznane. I My odbiorcy ciepła za to płaciliśmy.A co z dodatkowym dobrowolnym ubezpieczeniem, dlaczego odbiorcy mają min. za to płacić?

 6. 6
  0
  ~ do wist
  Środa, 07.12

  sądzisz , że swoim samochodem to będzie jeździł na powietrze, a amortyzacja to co? będzie niszczył swój samochód dla idei?.

 7. 7
  +1
  ~ HvK
  Środa, 07.12

  Za prawie 6 letnia skodę 54 tys? Toc one za tyle nie chodzą. Mysle ze samochod się za tyle nie sprzeda.

 8. 8
  +7
  ~ św Mikołaj
  Środa, 07.12

  skoro samochód jest i jest sprawny luksusowy to po jaki ch.... go sprzedawać. Nich pan prezes odstawi prywatny i jeździ naszym, przecież pieniędzy i tak nam nie zwrócicie. Drogo to on raczej nie pójdzie. Proszę nie błaznować tylko zająć się robotą, błaznów mamy cały ratusz

 9. 9
  +4
  ~ ursus
  Środa, 07.12

  Cena wyssana z dooopy. Auto warte max 36 tys zl

 10. 10
  +4
  ~ Inko
  Środa, 07.12

  Cena powinna byc nizsza z uwagi na smród w środku

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.