Piątek, 7.08.2020, Imieniny: Dorota, Konrad, Kajetan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ ZuzAnna
  Czwartek, 27.10

  Proszę sobie teraz wyobrazić skręt w lewo jadąc od strony Kauflanda - i nie możność jego wykonania - ponieważ pieszy idący od strony przychodni idzie w stronę kościoła. Tarasuję drogę w obu kierunkach - co będzie uciążliwe zwłaszcza w godzinach szczytu. Ktoś to przemyślał ???

 2. 2
  +6
  ~ ja
  Czwartek, 27.10

  A dlaczego Jaśminowa jest jednokierunkowa z wjazdem z Robotniczej właśnie ten manewr tamuje ruch na Robotniczej - chyba powinno być odwrotnie. A miasto jest również dla pieszych a nie tylko dla użytkowników samochodów. Czy ktoś spytał się mieszkańców czy pasuje im to rozwiązanie. Tak niebezpieczne a kiedy ostatnio było tam jakieś zdarzenie w którym ktoś ucierpiał, po prostu trzeba uważać i piesi i kierowcy i można tych dwóch użytkowników pogodzić na drogach .

 3. 3
  0
  Papadance
  Czwartek, 27.10

  Do ~JA dzisiaj był tam wypadek. Na przejściu przy kościele.

 4. 4
  +4
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 27.10

  To nie robi się dla bezpieczeństwa ?, a dla funkcji jaką obecnie wykonuje pan JANUSZ NOWAK on obiął patronat nad drogami i niestety musi się wykazać ,że coś robi , bo było powiedziane poco tylu wiceprezydentów , Więc zlikwidowali Urząd Drogowy na ul , Czerwonego Krzyża i dali fuchę Panu Januszowi Nowakowi i szafa gra , kolega ma dobrą robotę i zmienia co się da,żeby było widać ,że działa, a czy to jest dobre , bezpieczne ? to jest mało ważne .Koledzy z dawnej PZPR. są dla siebie mili i uczynni .krzywdę sobie nie zrobią . JANUSZEK MA KORYTKO NA DWA LATA ZAPEWNIONE , A PÓŻNIEJ POŚREDNIAK

 5. 5
  +3
  ~ rece opadają
  Czwartek, 27.10

  Zamiast zlikwidować ten parterowy tzw budynek handlujący szmelcem który zasłania widoczność to likwiduje się przejście dla pieszych.Róbcie tak dalej ruiny i budynki które szpecą mają zielone światło a przejścia dla pieszych likwidować .Utylizujcie nas pieszych to jest zwykłe sk*********wo.

 6. 6
  +4
  ~ col
  Czwartek, 27.10

  DEBILIZM i tyle.

 7. 7
  +5
  ~ ja
  Czwartek, 27.10

  Do - Papadance - wypadek był ale nie na skrzyżowaniu a koło lotto i "Mężczyzna jadący skuterem za oplem nie zachował bezpiecznej odległości i w momencie, kiedy kierowca opla zatrzymał się przed przejściem, nie wyhamował i uderzył w samochód" to kto jest winny wypadkowi pseudokierowca skutera czy pieszy, który prawidłowo przychodził przez ulicę. Najlepiej zróbmy z miasta autostradę może zadowoli kierowców, którzy i tak po nich nie potrafją jeździć.

 8. 8
  --5
  ~ Claus
  Czwartek, 27.10

  A jo sie ciesza bydzie super.

 9. 9
  --7
  ~ tromben
  Czwartek, 27.10

  ciężko przejść te 20 metrów cooo? leniuszki..

 10. 10
  +5
  ~ mieszkanka
  Czwartek, 27.10

  Zlikwidujcie wszystkie przejścia dla pieszych niech kierowcy będą górą .Jeżdżą jak chcą ,stawiają samochody na pół chodnika i wielokrotnie jestem zmuszona iść jezdnią bo jest zastawiony chodnik .Wczoraj przechodząc NA PRZEJŚCIU dla pieszych ul. Królewiecką na wys.ZSG usłyszałam tuż za plecami jak z dużą prędkością przejechał biały samochód .Nawet nie zdążyłam zauważyć numerów rejestracyjnych.Pytam gdzie POLICJA więc czy idę po pasach czy nie tak samo jestem narażona .Już zlikwidowali przejście do parku Dolinka a na przejściu pozostawionym trzeba stać nieraz 10 minut bo żaden kierowca nie chce się zatrzymać .Gdzie tu logika

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.