Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ kssięgowy główny
  Czwartek, 07.07

  Pani posłanka Gelert jest cały czas dyrektorką konkurencyjnego szpitala. Dziękujemy za "dobre" rady!

 2. 2
  +4
  ~ niedoszły dzieki Bogu pacjent
  Czwartek, 07.07

  Jak wycofamy te dochodowe oddziały z twojego szpitala które im zabrałaś to zdechniecie Pani Gelert!!!!! W tym wojewódzkim jest syf ,malaria oraz przekupstwo tam trzeba wysłać CBA a zwłaszcza na okulistykę i inne oddziały,otropedia itp.

 3. 3
  +7
  ~ odbiorcaciepła
  Czwartek, 07.07

  Ta ta i jeszcze dodam pani gesler, że z porannych spotkań z Panem Prezydentem pani, wcisły i łukaszka z EPEC-u wyszła lipa. Mieszkańcy Naszego Miasta nie są tak naiwni jak wy sądzicie!

 4. 4
  +3
  ~ jurek w.
  Czwartek, 07.07

  Jak się "gołociło" stary szpital i po cichu namawiano do złych decyzji to jest jak jest.

 5. 5
  0
  ~ koko
  Piątek, 15.07

  Ja twierdze że z połączenia szpitali wyjdzie wielka lipa .Podstawowym problemem będzie zarządca tej jednostki ,ubezwłasnowolniony przez koalicję . Jeśli przyjdzie człowiek z zewnątrz to jest nadzieja że zrobi porządek i poukłada te klocki .

 6. 6
  0
  ~ swojak
  Środa, 17.08

  TIK TAK TO POLITYCZNY SWIAT . TAK TEN SZPTAL IM.SW. JANA PAWLA 2 NIE MIAL SZCZESCIA BYC ZRZADZANY PRZEZ KOLESIOSTWO P O I DZIKI TEMU FORSA LALA SIE STRUMIENIAMI OCZYWISCIE ROWNIEZ NA KONO SZPITALA A SCIANY WYTAPETOWANE DYPLOMAMI CERTYIKATAMI KAMALNMI SPOTNIMI TUJSKA ZOBACZYMY MOSCI PANIA EKSPERT DYREKTOR JAK TERAZ NA ROWNYCH PRAWACH I RZETELNYCH KONTRLACH WYPADNIE TEN PANI WOJEWODZKI SZPITAL PUPILEK P O . TUSK SIE USTAWIL TAM GDZIE JEGO KORZENE . MADRZY LUDZIE ZAGLOSOWALI MADRZE KONIEC BALU PANNO LALU I ZACZELO SIE ZARCIE MIEDZY WAMI KORYTO SIE ODSUNELO A CO Z PANEM PIETRUSZKA - CISZA - TERAZ KOBIETO KIEDY KASE BEDA DZIELIC SPRWIEDLIWIE TERZ POMEDRKUJ I DRADZAJ NIE TY TERAZ ZACHAROWANA PRZEJDZIESZ NA BIDUL- EMERYTU

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.76440596580505