Wtorek, 15.06.2021, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ fe
  Niedziela, 03.01

  won.

 2. 2
  +3
  ~ ewf
  Niedziela, 03.01

  Lody to kręcą prywatne szkoły za państwowe pieniądze

 3. 3
  --5
  ~ Mariusz Lewandowski
  Niedziela, 03.01

  V1 drogi chłopcze zapomnaiłeś rad Dziadka czy co ? Chesz dyskutować z głupkiem debilem kryminalistą i do tego , o zgrozo , publicznie? W Indiach pacują dzieci w wieku lat 7 a ISIS oferuje uprawianie seksu w trybie "ślubu na jeden dzień" z 9 i 10 latkami. Proponuję ci zatem wysłać syna do Indii a córkę do Afryki o ile nie jest za stara a ty jedź do Brukseli możę zostaniesz gejem. Tu jest Polska i to polacy mają decydować kiedy ich dzieci mają rozpocząc edukację . Demagogią jest drogi chłopcze nazywanie demagogią prostego zestawienia faktów i idei . Pomysł zjednoczonej europy to pomysł cesarza Ottona a koncepcja zrobienia z Polski płuc europy i producenta siły roboczej to koncepcja z czasów III Rzeszy i albo nie znasz przeszłości albo nie umiesz porówanać tych planów z tym co masz za oknem.

 4. 4
  +5
  ~ v1
  Niedziela, 03.01

  Panie ML . Nie chcę z Panem dyskutowac i ja Pana nie zaczepiam. W wielu krajach pracuja dzieci poniżej 7- go roku zycia choc nie wiem co ma to wspólnego z treścia powyzszego artykułu. Obawiam sie o Pana zdrowie bo zbyt wiele porównań pada o zabarwieniu homoseksualnym i pedofilskim.W swoim archiwum mam juz ich kilkanaście. Jak sądy zjednoczonej europy przyznają odszkodowania , to jest wtedy dobra????????????Panie Mariuszu niech zabieraja głos ludzie, którzy maja choc minimalny zakres wiedzy w danym temacie. Pozdrawiam i życzę do siego roku

 5. 5
  0
  ~ memo6
  Niedziela, 03.01

  Nic mnie nie obchodzi ile pieniędzy zapłacą samorządy. Kiedy my rodzice 6 latków sprzeciwialiśmy się wysyłaniu ich do szkoły nikt naszego głosu nie wysłuchał! PIS ma moje poparcie, niech raz na zawsze zakończy tą farsę! Zapytajcie rodziców jak szkoły dostosowane są do potrzeb tych dzieci..... Te mieszane klasy, po 2 lata różnicy między dziećmi - to chore!

 6. 6
  --4
  ~ Mariusz Lewandowski
  Niedziela, 03.01

  Drogi chłopcze wpis memo6 wyjaśnie sprawę dla kazdego człowieka myślącego . Jeśli chce Pasn dbać o moje zdrowie to proszę mi zafundować rezonas kręgosłupa a zyskamy obaj - ty poczycie że zrobiłeś coś dobrego jak wynik badania. Swoje zapisy zacznij czytać ze zrozumieniem - jestem homofobem i mojego prawa do bycia homofobem zamierzma bronić przed wszelkimi gejami lesbijkami czy tęczowymi postaciami z mchu i maryśki . Sądy zjednoczonej europy nic do sprawy nie mają bo to nie ich jurysdykcja a jedynym sądem który ocenia poslkie sądy jest Trybunał Praw Człowieka . I na koniec sam poczytaj swojej rasdy i nie zabieraj głosu w sprawach o kórych nie masz pojecia. Zacznij może podawać jakieś przepisy na cisteczka czy mrożoną kawę - może na tym sie choć trochę znasz ? Za życzenia dziękuje życząc tako

 7. 7
  --1
  ~ powiec
  Poniedziałek, 04.01

  Tylko w 2-3 krajach UE dzieci ida do szkoły w wieku 7 lat! W pozostałych 90% w wieku 6 lub nawet 4-5 lat! Czy polskie dzieci sa głupsze od od tych z reszty europy czy może chodzi raczej o ich rodziców?;)

 8. 8
  0
  ~ turban
  Poniedziałek, 04.01

  powiec warhole to wypad ze swoimi dziecmi do niemiec! i przestan porownywac polske do krajow zachodnich bo ty zdrajco polski chcialbys tu wprowadzac tylko lewackie europejskie zasady zycia. szkoda ze wy powcy przez 8 lat waszych nierzadow nie wprowadziliscie europejskich pensji do polski. polacy nadal sa murzynami europy pracujacymi za miske ryzu. przepadnij gangreno!

 9. 9
  0
  ~ v1
  Poniedziałek, 04.01

  Panie ML. Polacy to ludzie o róznych światopogladach, orientacji seksualnej, wykształceniu i inteligencji. Homofobem też ma Pan prawo być. Podawać przykłady pedofilii też ale nie wytłmaczył sie Pan z tego dlaczego to robi. Co da sądów myślałem, że dysponuje Pan wiekszą wiedzą zwazywszy na przeszłość. Proszę więc poczytac o Europejskim Trybunale Sprawiedliwości, bo chyba jego przykład chcial Pan podać. Chęci są a wychodzi jak zwykle ............ Rezonansu nie zafunduje ale dam rade - proszę zrzucic około 25 kilo i bedzie git. Pozdrawiam.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.