Dziś, 13 czerwca, w Elblągu odbył się Bieg na 6 Łap. Wolontariusze przemierzyli z czworonogami około 5 kilometrów, prowadząc... »
moze by wkoncu ktos sie wziol za tego przemytnika z pilony legalnie zaopatruje caly elblag i jego pracownicy np ten z diaczenki co jezdzi fordem focusem
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
moze by wkoncu ktos sie wziol za tego przemytnika z pilony legalnie zaopatruje caly elblag i jego pracownicy np ten z diaczenki co jezdzi fordem focusem