Sobota, 4.12.2021, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  ~ kr
  Poniedziałek, 16.02

  Przypomniało mi się jak POLICJA przeprowadzala kontrol za miastem i zauważyli ,ze kobieta rozmawia przez telefon komorkowy zostala zatrzymana .Policjant po prosil o dokumeny i wyczuł ze pani jest na GAZIE poprosił do swojego samochodu na rozmowe . Pani chciała negocjować policjant się nie zgodził ,pani odpowiedziała musieliście się żle uczyc w podstawówce i dlatego pośliście do policji .

 2. 2
  +1
  ~ remik diacz
  Poniedziałek, 16.02

  tu chyba duzo psow piesze te kometaze sa zenujace policja elblaska to zwykle bagno

 3. 3
  --1
  ~ historyk
  Środa, 18.02

  remik diacz - dokładnie, widać jak "pracują" - od komuny nic się nie zmieniło, nadal większość glin to ta działająca pod przykrywką, wczesniej się to nazywało sb, dziś tylko zmienili nazwe ale większość z nich pozostała na stanowiskach i robią dalej to samo co robili...

 4. 4
  0
  ~ kierowca
  Czwartek, 19.02

  Elblaska policja jest jedna z najbardziej u ***liwych w kraju-sa nadgorliwi a nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu To mowi mi wiele osob

 5. 5
  0
  ~ Demolish Man
  Piątek, 20.02

  Rok temu dostałem mandat za "stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym" - chodziło o "ścięcie" skrzyżowania ul. Kosynierów Gdyńskich z ulicą Zieloną. Nie są namalowane linie pomocnicze, samochody są zaparkowane nawet na skrzyżowaniu, a Policja o godz 22, gdzie ruch jest znikomy proponuje mi 500 zł i 6 pkt. To jest chore. Skończyło się na 100 zł i 6 punktach. Do teraz żałuję że nie skończyło się to w sądzie. To jest prawda. Polują łobuzy i żerują na najbiedniejszych w Polsce.

 6. 6
  --1
  ~ Najlepszy
  Niedziela, 22.02

  Do Wyborcy.Wykazujesz się GŁUPOTĄ ponad wszelką miarę- indolencjo.Wybór właściwego pasa ruchu jest zasadą prawidłowego poruszania się w wyznaczonym Kierunku,czyli w stronę ZATORZA.Czyli z Al.Grunwaldzkiej w lewo w LOtniczą ,natychmiast na prawy pas w kierunku Zatorza.Z Al.Grunwaldzkiej w lewo w Lotniczą na lewy pas-jeśli chcesz wjechać na pętle autobusową lub do Oddziału Urzędu Miasta.Ty zapewne wjeżdżasz najpierw na pas wewnętrzny,następnie włączasz prawy kierunkowskaz,starasz się wepchnąć przed pojazdy, które jadą prawidłowo powodując zagrożenie w ruchu drogowym.Tak jak napisałeś powinieneś wrócić na kurs nauki jazdy,najlepiej do mnie,a JA NAJLEPSZY INSTRUKTOR pokażę Ci gdzie raki zimują.Wierz mi,nie zdasz u mnie egzaminu .Jesteś IDIOTA ofajdany wyborco!!!

 7. 7
  --2
  ~ sceptyk
  Poniedziałek, 23.02

  Dlaczego nie są karani piesi? Po ulicach poruszają się gorzej niż miejskie psy. Prawo o ruchu drogowym obowiązuje przecież wszystkich.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.78476810455322