Poniedziałek, 3.10.2022, Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ EL
  Środa, 21.01

  Często osobiście słyszałem jak Pan B. traktuje swoich pracowników przy klientach-poniżające. Nie przemawia tu żadna zazdrość bo w końcu czego zazdrościć. Konsulem powinna być osoba o nieposzlakowanej opinii. Pamiętam nawet czasy, kiedy Pan B. miał staż w-f w szkole budowlanej tam strasznie cwaniakował szczególnie przy pierwszym roczniku, bo przy drugim i trzecim już było gorzej, chłopy sobie już nie pozwolili na takie zachowanie. Z drugiej strony szacun za rozkręcenie firmy.

 2. 2
  +3
  ~ WON!!!!!!!
  Czwartek, 22.01

  WON!!!!!!!!!!!!!!!

 3. 3
  +8
  ~ SKANDAL
  Czwartek, 22.01

  Swoich pracowników? Mnie jako klienta kiedyś o****ł przy całej załodze myjących samochody bo krzywo wjechałem i mało w p**** nie dostałem od niego bo nie przytaknąłem że zrozumiałem. Skandal. Chamstwo i prostactwo. Wstyd dla naszego kraju. Ambasador ma być dla wszystkich normalnych ludzi a nie miły i kochany dla bogatych i wpływowych przyjaciół.

 4. 4
  +1
  ~ Wodzirej
  Czwartek, 22.01

  A ja już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę samochód z naklejką CD który będzie wywoływał uśmiechy wszystkich Elblążan obok których będzie przejeżdzał. Zawsze to trochę więcej radości w naszym smutnym mieście. Przejeżdza auto konsule, a dookoła fala uśmiechów i drodzy Państwo klaszczemy w dłonie....... ha ha ha. ŻENUJĄCe

 5. 5
  +4
  ~ miniamonia
  Czwartek, 22.01

  aż kalendarz sprawdziłam czy aby nie 1.04. no to sie miastu zaszczyt trafł. konsulat Mołdawii. ale przynajmniej pani bożenka się cieszy, że sobie muzycy pojeżdżą i może filharmonia stanie w tym mieście. na Modrzewinie, oczywiście. wsród licznych drapaczy chmur i szalejących limuzyn z CD innych krajów, jak Bhutan, Kiribati, Burkina Faso, albo Dżibuti. prestiż pełną gębą.

 6. 6
  +9
  ~ klip klap
  Czwartek, 22.01

  cza cza cza peklaa rura od sracza.

 7. 7
  +1
  ~ Machupichcę
  Niedziela, 25.01

  CD - closet doskonały :)

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88341689109802