Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (67)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ nieznany
  Środa, 08.01

  Niech zaplaci. Przeciez ma kase i to dużo, zarabia.

 2. 2
  --11
  ~ orzełek
  Środa, 08.01

  Pani Mario teraz pani musi walczyć do końca. Popieram Panią . Jesteśmy mocno podzielonym społeczeństwem . Wiele osób myślących podobnie jak ja , nie uczestniczy w przepychankach słownych . Idą wybory , do parlamentu europejskiego , samorządowe, prezydenckie, do sejmu . To nie ci co oceniają na forach internetowych , ale zdecydowanie znacząca większość tych co nie zajmuje się dyżurnie dokopaniem osobie bo należy do innej partii , faktycznie zadecyduje kto wygra wszystkie najbliższe wybory.

 3. 3
  +13
  ~ niegłupia baba
  Środa, 08.01

  Jerzy Wilk został nagrany podstępnie, bez swojej wiedzy i zgody. Następnie jakiś Cezik te taśmy pociął i zmontował. Ten proces w ogóle nie powinien ruszyć. Podobne sprawy w kraju są umarzane - w grudniu oczyszczono z zarzutu np. prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego. Ale elbląski sąd wie lepiej.... To prezydent Elbląga Wilk jest tu poszkodowany, nie specjalistka o tworzenia programów do niczego

 4. 4
  --13
  ~ opinia
  Środa, 08.01

  Ci co piszą negatywne ,obrazliwe komentarze,wręcz plugawe ,chciałbym zeby podpisali sie z imienia i nazwiska,prosze wykazać trochę odwagi,bo tak zachowują się tchórze.Pan Lewandowski pisze i mówi wprost - o czym to świadczy

 5. 5
  +5
  ~ nie plugawe a prawdziwe. .
  Środa, 08.01

  @ opinia a tobie jak na imię ?

 6. 6
  --6
  ~ Józek - opinia
  Środa, 08.01

  Józek z Elblaga - przyzwoity ,pracowity a przede wszystkim kulturalny

 7. 7
  --11
  ~ A ja uważam,
  Środa, 08.01

  że Pani Maria powinna zostać posłem lub senatorem-to bardzo mądra i zaangażowana osoba i bardzo wiele moglaby zdziałać na niwie ogólnopolskiej-popieram Panią Marię!

 8. 8
  +7
  ~ leniwce z UM
  Środa, 08.01

  POznasz głupiego radnego PO czynach jego. ..!!! ... ps...Do opinia , a ja Marysia tyż ze wewsi...

 9. 9
  +1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Środa, 08.01

  A tym że każdą swoją opinię umiem uzasadnić a co więcej wiele z moich wypowiedzi to niemal prowokacja i zaproszenie do takich procesów. Ale jak dotąd nikt mnie nie pozwał... i to jest zastanawiające bo wychodzi na to że "Szkalowni" wolą przyjąć moje "podłe oskarżenia " niż pokazać prawdę z tego zaś wniosek że owa prawda jest jeszcze gorsza niż moje " podłe kłamstwa " Natomiast dziwię się adwokatowi Pana Wilka bo wystarczy żeby zaprzeczył że na tych taśmach są zapisy wypowiedzi Pana Wilka i to Pani Kosecka będzie zmuszona przedstawić oryginalne i nie pocięte taśmy oraz opłacić opinię foniatry . Ale wydaje się że jednak wyżej tu stoi uczciwość Prezydenta niż jego interes procesowy. A szkoda. bo w tej sprawie taki dowód byłby konieczny.

 10. 10
  +5
  ~ obiektywny
  Środa, 08.01

  prawda w oczy kole!!! pani kosecka niech pani udowodni że to nagranie oryginalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to wredna kobieta jest!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0006999969482