Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ anty_kłam
  Niedziela, 13.10

  A niech wytłumaczy ludziom co z pieniędzmi z unii jak przejdziemy do pomorza? Czemu kłamie znowu że nie obiecał stadionu? Wystarczy zajrzeć do jego programu. Populistyczna gadka bez żadnej wizji miasta!

 2. 2
  --2
  ~ uczciwie
  Niedziela, 13.10

  POprzednicy, długi POzostawili i na minę chcą wepchnąć Prezydenta.Zbuduje obiekty jak będzie z czego.DLACZEGO rządzące- PO i PSL -g***o zbudowało a rzadzili a ile było wycieczek???Referendum o zmianie przynależności Elbląga NA TAK !!! ELBLĄG Z DALA OD olsztyna pijawki.

 3. 3
  +5
  ~ wiza
  Niedziela, 13.10

  Przez pana Wilka przemawia pycha. A ta przywara, jak i samouwielbienie nie rokuje panu Wilkowi dalszej pracy w UM. Pan Wilk tym wywiadem sam sobie wystawia negatywną ocenę.

 4. 4
  +1
  ~ !!!!
  Niedziela, 13.10

  Pani Kamilo jest pani świetną dziennikarką ,dobrze się panią czyta jeszcze lepiej słucha.Gratuluję wydawcy tak dobrej redaktorki

 5. 5
  +6
  ~ realista
  Niedziela, 13.10

  Następna pusta i nierealna obietnica z przynależnością Elbląga do pomorskiego! A niby czemu Gdańsk ma nam dać więcej niż olsztyn? Jedną słuszna drogą jest dążenie do równouprawnienia dystrybucji środków i równości decyzji w naszym województwie. Patrząc na wysokość funduszy unijnych na nadchodzące lata to jako elblążanie nie możemy chyba narzekać, bo warmińsko mazurskie otrzyma ok 1,6 mld a pomorskie 1,7mld na rozwój i inwestycje co w przeliczeniu na osobę jest dwukrotnie więcej! Ludzie opamiętajcie się nie wierzcie w populizm!

 6. 6
  +3
  ~ zez
  Niedziela, 13.10

  z nie sadzisz pampi , że to bardziej gospodarz miasta i jego ekipa decyduje o wyglądzie mniej lub bardziej prowincjonalnym swojego miasta , a nie miejscowa inteligencja schowana w autach , zakladach pracy ,mieszkaniach i domach . Wyjedz na parę godzin do Trojmiasta , jak ono wygląda , co tam się buduje , wróc do Elblaga , przejedż Tysiąclecia głowną przelotową Grunwaldzką , tu nie zmieniło się prawie nic od 1965 roku , totalne dziadowstwo i smutek prowincji ,i ten Tarpan stojący niezmiennie na placu przy ul Sopockiej pokazuje elbląskie przemiany . nigdy przez ostatnie 40 lat Elbląg i Trójmiesto nie były tak odległe właśnie dzieki naszym nieszczęsnym prezydentom .

 7. 7
  --5
  ~ BEA
  Niedziela, 13.10

  Brawo, Panie Wilk!

 8. 8
  +3
  ~ WYKSZTAŁCONY40
  Wtorek, 15.10

  co za zakłamaniec

 9. 9
  +1
  ~ Gerard
  Wtorek, 15.10

  Stadion nie mierzeja nie mieszkania komunalne nie nic nie robi oszukał wyborców

 10. 10
  --2
  ~ Elblażanin
  Wtorek, 15.10

  skończony ...an referendum było w latach 90-tych rządzili ci co teraz są w pisie wtedy olali wynik referendum.......... facet pojęcia nie ma co mówi

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.004387140274