Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Nowa Prawica
  Sobota, 12.10

  Najpierw chcial "wyp***lic tych z PO" a teraz chce z nimi współpracy? Kolejna sprawa - straz miejska: "Jeżeli wszyscy zaopiniują mój wniosek pozytywnie to sprawa jest jasna - likwidujemy Straż Miejską. Jeżeli nie będę miał zgody tych instytucji, to będę szukał rozwiązań alternatywnych" - opinie komendanta i wojewody sa tylko opiniami i nie sa wiazace. To jasne ze komendant policji bedzie przeciw likwidacji, ale nie ma to zadnego znaczenia, bo to rada miasa decyduje czy straz zlikwidowac czy nie. Wilk szuka juz alibi, zeby nie likwidowac strazy, co jest zenujace

 2. 2
  +20
  ~ gama
  Sobota, 12.10

  czy jako podatnicy możemy poprosić Redakcję o aktualne stany personalne rad nadzorczych wraz z poborami jaki przysługują członkom poszczególnych rad nadzorczych? W BIP Urzędu Miejskiego nie w ogóle na ten temat informacji a przecież to także sfera samorządowa

 3. 3
  +14
  ~ kłamliwyPiS
  Sobota, 12.10

  Redakcjo sprawdźcie pogłoski, że elbląska koalicja PiS z SLD po cichu wstawia swoich do rad nadzorczych spółek miejskich!

 4. 4
  +1
  ~ obcy
  Sobota, 12.10

  http://www.tvn24.pl/urzad-morski-przekop-mierzei-wislanej-bedzie-szkodzil-srodowisku,362395,s.html

 5. 5
  +7
  ~ Fa
  Niedziela, 13.10

  Krętacz Mały pozostaje tylko krętaczem małym - ot cały komentarz do tego bełkotu propagandowego Krętacza Małego!

 6. 6
  +8
  ~ nord
  Niedziela, 13.10

  mam nadzieję , że obecny prezydent za rok , mimo koalicji PiS - SLD przegra wybory . głosując za odwołaniem poprzedniego nie takiej zmiany oczekiwaliśmy . Znajac dotychczasową dzialalność , poglady i koncepcje Pana Wilka Elbląg stanie się jeszcze większą prowincjonalną dziurą niż dotychczas.

 7. 7
  +13
  ~ na ulicy mówią
  Niedziela, 13.10

  Jasne że nie z pisu tylko sympatycy sld zostali powołani na nowych członków rad nadzorczych.....

 8. 8
  +4
  ~ mgr poszukująca pracy
  Niedziela, 13.10

  Samorządy nie stosują odpowiednio przepisów Ustawy o pracownikach samorządowych, stwierdziła Najwyższa Izba Kontroli. Stwierdziła takż, iż samorządy powinny zatrudniać urzędników głównie w drodze otwartego i konkurencyjnego naboru. NIK przyjrzała się bliżej 45 urzędom samorządowym na szczeblu powiatu, gminy i województwa. NIK wskazuje, że takie postepowanie jest sprzeczne z duchem Ustawy, ktora nakazuje zapewnienie równych szans przy staraniu się o pracę. Tymczasem w elbląskim ratuszu, wolne stanowiska obsadzane są często w drodze tzw. awansu wewnętrznego. Co Pan na to, Panie Prezydencie. Czy Pana nie obowiązuje Ustawa i nie obawia się Pan kontroli NIK-u?

 9. 9
  +1
  ~ pampi
  Niedziela, 13.10

  Jak tak sobie cztytam , to odnosze wrażenie , że zacytuję." Znajac dotychczasową dzialalność , poglady i koncepcje Pana Wilka Elbląg stanie się jeszcze większą prowincjonalną dziurą niż dotychczas." taaak jasne .......to, czy tak będzie, czy też nie, zależy przede wszystki od mieszkańców, ich kreatywności itp. Jak szukmy winnych, to byłoby miło, zacząc od siebie. Bo innczej, to daleko , faktycznie nie zajdziemy.( apolityczny p-pi )

 10. 10
  +9
  ~ Elbląg do Pomorza
  Niedziela, 13.10

  Moja rodzina popiera w 100% referendum za odejściem Elbląga do Pomorza .PRECZ Z bagnami!!!!!!!!!!!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94717502593994