Piątek, 9.06.2023, Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ klm
  Sobota, 12.10

  WILK TAK PIS NIE! MACIOR i KACZOR STANOWCZO NIE!!!!!!

 2. 2
  +7
  ~ wilkfuj
  Sobota, 12.10

  A co z przekopem mierzei? W kampanii PIS tak obiecywał, przekop mierzei będzie, port będzie, wniosek już składamy do sejmu, 100 dni i teraz cisza, teraz przekop wymaga czasu, kiedyś tam to zrobimy, musicie być cierpliwi. A Elblążanie wierzyli w obietnice Kaczyńskiego, myśleli, że będzie dobrze, a okazało się, żę pis nami zagrał jak zawsze. Oby jutro Warszawiacy nie dali się tak zrobić jak my.

 3. 3
  +12
  ~ Pis tak ale nie Wilk
  Sobota, 12.10

  Wilk za 2,5 miliona to w swoim 150 metrowym mieszkaniu remont możesz zrobic.20 lat w radzie siedziałeś i nawet palcem nie kiwnołeś zeby zmodernizowac A8.Mysle że partia dla ciebie to SLD albo Wróbel kto wie może i Palikot ale nie PIS.Przez takich jak ty to w przyszłych wyborach palamentarnych PIS może przegrać centralne wybory.Napewno w Elblagu na stanowisku prezydenta nie zagrzejesz miejsca dłużej jak do jesieni.

 4. 4
  +15
  ~ batnaPiS
  Sobota, 12.10

  Czy wiecie, że likwidator Wilk był jedynym radnym który w 2011 roku głosował przeciw rozbudowie CH Ogrody?! Ten człowiek nie ma kompletnie wizji rozwoju miasta, panicznie boi się utraty stołka, nadskakuje moherom i malkontentom, oddaje kasę Olsztynowi, likwiduje miejsca pracy powiększając bezrobocie, nie ma żadnej koncepcji na pozyskanie nowych inwestorów! Rządy Wilka ko kolejne 1,5 zmarnowanego roku dla Elbląga!!!

 5. 5
  +12
  ~ precz z olsztynem i PO
  Sobota, 12.10

  Referendum w sprawie Odejścia Elbląga do Pomorza na- TAK ,olsztyn nie będzie miał już kogo doić i Żuławy nie będą podzielone.NIC DOBREGO nas Elblążan nie spotkało w tym bagiennym województwie.Miały być DWA RÓWNORZĘDNE MIASTA a jak jest to widzimy olsztyn się rozbudowuje a w Elblągu wszystko do upadku lub likwidacji.Dlaczego Elblążanie muszą jechać do olsztyna by się leczyc tu jest szpital wojewódzki ??? tylko z nazwy.Urzędy powinny być w olsztynie i w Elblągu a jak jest to widzimy i odczuwamy na własnej skórze.Marszałek lub Wojewoda powinien być z Elbląga.Obecni nie są nam przyjażni- wstyd .PO- powinno oddać pieniądze a mowa o 200 tys zł tzw wycieczkach i z własnych pensji powinni spłacać dług jaki zrobili - zadłużenie miasta.

 6. 6
  +3
  ~ wilkolak
  Sobota, 12.10

  Gdzie jest stadion?Wolf!

 7. 7
  +3
  ~ beta
  Sobota, 12.10

  Nowy prezydent miasta sprawia wrażenie osoby skromnej i bardzo zaangażowanej w problemy miasta. W przeciwieństwie do poprzednika, który według mnie funkcję prezydenta traktował jako przywilej, z którego trzeba jak najwięcej skorzystać. Powyższe piszę jako zwykły obserwator życia publicznego w mieście, z żadną opcją polityczną nie mam nic wspólnego i generalnie polityka średnio mnie obchodzi.

 8. 8
  +1
  ~ mieszkaniec
  Sobota, 12.10

  Jedna osoba , która opowiada się negatywnie o prezydencie JERZYM WILKU znaczy tyle co jeden kieliszek wodki na weselu gdzie było sto osób.

 9. 9
  +17
  ~ Ciekawska
  Sobota, 12.10

  W radach nadzorczych nie ma członków PiSu. To kto w takim razie, chciałabym sie dowiedzieć.

 10. 10
  --10
  ~ odeonia
  Sobota, 12.10

  Pan Wilk jest najlepszym prezydentem Elbląga od nastu lat, pomimo że to tylko 100 dni . Od razu można ocenić,że prezydentowi zależy tylko na elblążanach, wszystkie decyzje są oszczędne, wywarzone. Nie muszę się martwić ,że jeszcze moje wnuki będą spłacały zadłużenie jakie byłoby gdyby poprzedni prezydent nie został odwołany .Dla Elbląga potrzebny jest spokój i działanie z tym co jeszcze pozostało, jak pozostało - mam nadzieje , powodzenia oby tak dalej.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0903389453888