Czwartek, 24.09.2020, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ krol julian
  Czwartek, 04.07

  Podsłuch? Ujawniony teraz? Taka sama ściema jak z 4 tonami trotylu u Brunona K. Platformie strach naprawdę zajrzał bardzo głęboko w oczy.

 2. 2
  +6
  ~ neon
  Czwartek, 04.07

  Wiele rzeczy trzeba będzie zmienić w Elblągu, który powoli umiera a PO nie chce zmieniać tylko trwać. Może i Wilk to nie jest Churchill ale z drugiej strony czemu nie dać mu szansy? Od Nowaczyka nikogo gorszego nie będzie już. Jeśli PiS się nie sprawdzi to ich tez się odwoła i poszukamy kogoś lepszego.

 3. 3
  +4
  ~ JoWita
  Czwartek, 04.07

  Dobrze mu z oczy patrzy , a tym PLATFUSOM już nigdy nie zaufam. Tu już nie chodzi czy to PiS, SP czy JKM ważne żeby komunistom ukrucić i oderwać ich o 70 letniego koryta naturalnie za sprawą wyborów.

 4. 4
  +4
  ~ Gerenau
  Czwartek, 04.07

  Babcia w laczki obuta, na prezydenta wszystkich Elblążan!

 5. 5
  +3
  ~ AR
  Czwartek, 04.07

  Ciekawy jestem ile w Elblągu mamy ludzi którzy niestety mają taką cechę charakteru jak brak poczucia własnej godności , oraz ludzi uwikłanych w różne układziki lokalne i nie tylko . Bo głosując na PO musimy którąś z tych cech na pewno posiadać .

 6. 6
  --1
  ~ likwidator
  Czwartek, 04.07

  likwidator z dużym doświadczeniem podejmie pracę w zawodzie lub w UM. Potrafię rozłożyć dużą firmę, nawet taką, która otrzymuje duże dotacje. Satysfakcja gwarantowana.

 7. 7
  0
  ~ Życzliwy
  Czwartek, 04.07

  ciekawa strona - http://www.wybory-elblag.pl/

 8. 8
  +6
  ~ Gustawa
  Czwartek, 04.07

  Obudźmy się wreszcie1Przestańmy udawać, że PO dobrze rządzi. Rządzi skandalicznie źle. Ubożeje naród, a PO-wcy się bogacą na potęgę. Możemy to zmienić, uwierzyć w siebie ,że jesteśmy w stanie to zrobić. PO ma media i korporacje finansowe p oswojeje stronie. My- mamy tylko siebie.Chcą rozwalić - i to robią - naszą wspólnotę ,atakując Kościół, wartości uznane przez nas jako tradycyjne, rodzinę, wszystko co nas łączy. Nie bądźmy masą upadłościową jak polskie zakłady przemysłowe. Jesteśmy ludźmi. Podnieśmy się z kolan i pokążmy PO gest Kozakiewicza. .

 9. 9
  +5
  ~ emigrant
  Czwartek, 04.07

  Gdyby wygrala Gelertowa bylby wstyd na caly swiat.Ja rozumiem ze mafia peowska I jej poplecznicy ktorzy odnosza korzysci z tego ukladu chca trwac przy korycie I synekury odcinac ale nie moglbym zrozumiec zwyklych ludzi ktorzy widza co sie dzieje w calej Polsce gdzie okradziono ludzi z emerytur I nie tylko.Tyle klamastw co sie wylewa od milosciwie nam panujacych to niemozliwe zeby ludzie tego nie widzieli.

 10. 10
  +7
  ~ wolę PiS od PO
  Czwartek, 04.07

  elblążanko - mało wiesz, bo Pan Wilk jako jeden z pierwszych otwarcie sprzeciwiał się zarówno podwyżkom w ZBK jak i cen biletów. Sa nawet artykuły w prasie, wiec można znaleźć. Poza tym widać jakąkampanięrobi PO - agresywną, stworzonąo POdsłuchy i POmówienia - całe PO, a przecież to zawsze PO straszyło PiS-em. Niektórzy tak sięwystraszyli, ze nie widzą teraz co wyprawia PO, PO stokroć wiecej... Myślę, że jednak wiekszość elblążan przejrzy niecne czyny PO-wców i POdobnie jak przed referendum była nagonka i POmówienia grupy referendalnej (ludzie nie dali sięoszukać i referendum się udało), tak i teraz ludzie nie dadzą się oszukać i Pan Wilk wygra.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.