Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
22 -latek za duzo "M jak Milosc" oglada skoro widzi mroczki...albo mroczkow... ;-)
kur..wa otworzcie te dopy zajmijcie sie czyms innym a nie zamykaniem mojego sklepu
otwierac!!! normalny sklep co wy robicie nie macie innych spraw? Zajmijcie się czyms innym..
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
22 -latek za duzo "M jak Milosc" oglada skoro widzi mroczki...albo mroczkow... ;-)
kur..wa otworzcie te dopy zajmijcie sie czyms innym a nie zamykaniem mojego sklepu
otwierac!!! normalny sklep co wy robicie nie macie innych spraw? Zajmijcie się czyms innym..